Юлія Тимошенко негативно відреагувала на результати засідання ПАРЄ

6 июля 2013, 05:08
0
198

Вже навіть ЄС почав розуміти, що Тимошенко «сіла» за реальні кримінальні дії.

Про це наявно свідчить результат останнього засідання ПАРЄ, яке відбулось 28 червня. Хто не знає, 79 з 86 депутатів підтримали виключення з резолюції «Про розмежування політичної і кримінальної відповідальності» будь-які згадування про Україну в контексті  леді «Ю».
Для нашої країни це є позитивним сигналом, оскільки європейці вже готові підписувати асоціативну угоду з Україною, забувши про існування Тимошенко.

Навіть президент Європарламенту Мартін Шульц в інтерв’ю балтійському інформаційному агентству «BNS» заявив, що діалог з Україною не повинен блокуватись через справу Тимошенко.
Я уявляю, який скандал вчинився після цього у ВО «Батьківщина». Остання барикада та підтримка, якою регулярно зловживали опозиціонери, впала просто на очах.
Воно й не дивно, що Немиря після цього погнався до прихильних європейських політиків, аби ті розпочали нові інформаційні атаки про неможливість європейської інтеграції, якщо  Тимошенко залишатиметься у в’язниці.
Та щось беруть великі сумніви, що хтось ще підтримає таку позицію, оскільки уже всьому світові зрозуміло, що у справах Юлії Тимошенко немає жодної політики, а її опозиційність – лише ширма для фінансових оборудок з розкрадання України.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: провал,Юлія Тимошенко,Немиря,ПАРЄ,Мартін Шульц,виключення з резолюції,згадування про Україну
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.