Крах могутньої партії

7 августа 2013, 03:09
0
291

Після арешту Юлії Тимошенко створену нею партію постійно супроводжують негаразди

Заміна Тимошенко на Яценюка також не принесла очікуваного результату, оскільки Арсеній Петрович не має тієї харизми, авторитету та й, взагалі, задатків лідера, які б могли навести лад у партії. Якщо центральна партійна структура «Батьківщини», перебуваючи під безпосереднім впливом Яценюка та Турчінова, намагається більш-менш уникати розголосу конфліктних ситуацій, то на регіональному рівні все набагато складніше.

Всі добре пам’ятають «легендарну тітку» Тимошенко Антоніну Ульяхіну, яка за каденції племінниці, була дуже впливовою особою на Дніпропетровщині. Але з моменту відсторонення ЮВТ від керівництва партії, Ульяхіна, почуваючи себе правонаступницею, принаймі у себе в місті, дещо своєрідно керувала обласним партійним осередком «Батьківщини» та його касою. Попросту кажучи, виділені кошти на фінансування партії у Дніпропетровську, Уляхіна використовувала за власним розсудом та на свої потреби, а коли гроші закінчувались, зверталась до керівництва партії з вимогою негайного фінансування.
Так, відбулось і в черговий раз, коли А.Ульяхіна звернулась до народних депутатів Івана Кириленка та Тетяни Донець з проханням надати кошти для фінансування регіональної структури, отримала відмову. Зазначені депутати попередньо були проінформовані про фінансові зловживання «тітки» з партійними коштами, тому під різними приводами, кожний по своєму, відмовили останній.
Окрім проблем з Дніпропетровським партійним осередком, назріли  прогнозовані труднощі у «Батьківщини» в Одесі. Керівник Одеського обласного осередку партії – власник холдингу «Берег-груп» Олег Радковський планує відмовитись від фінансування очолюваної ним політструктури через наявні проблеми у підприємницькій діяльності. Належна йому мережа супермаркетів «Наталка» перебуває під постійним тиском контролюючих органів, у зв’язку з чим Радковський вишукує потенційних покупців на магазини. Його звернення до керівництва «Батьківщини» сприяти у вирішення його проблем, так і не були почуті, а ні Яценюком, а ні Турчиновим. Тому О.Радковський, із-за відсутності перспектив у партії, ідеї та і впливового лідера, серйозно замислився щодо переходу до Партії регіонів, з метою збереження останків власного бізнесу.
Цікава ситуація з представниками «Батьківщини» виникла на Миколаївщині, де за можливість взяти участь у довиборах по м.Первомайську до Верховної Ради, зціпилися поміж собою два кандидати від опозиційних сил.  Так, з однієї сторони виступив виконуючий обов’язки голови миколаївського обласного осередку партії Михайло Соколов, а з іншої власник ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Аркадій Корнацький.
Як говорять: «Під час війни всі заходи актуальні». М.Соколов дане прислів’я теж добре засвоїв. Тому, «не відкладаючи у довгий ящик», домовився з власником ТОВ телерадіокомпанія «НІС –ТВ» Віталієм Мехедою щодо випуску циклу іміджевих програм, спрямованих на підняття власного рейтингу. Крім того, під час передач можна буде згадати і свого опонента «не злим тихим словом».
Ще пройде трохи часу і ми станемо свідками, як колись велика та могутня партія «Батьківщина» перетвориться на невеликі маргінальні групки, що житимуть кожен своїм життям. Куди дивиться Яценюк зрозуміло. Останній вже себе бачить на імператорському престолі у 2015 році. А що думає сама Тимошенко з даного приводу? Думаю, що ЮВТ прикро спостерігати, як її «дітище» від бездарного керування Яценюком просто руйнується. Після відбуття терміну покарання вона просто не застане колись свою партію.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.