У нардепа УДАРу Курінного новий гей фаворит – пан Данілов?

8 августа 2013, 00:55
0
300

В черговий раз дивуєшся кого ми обираємо до парламенту!

На перший погляд досвідчена людина, яка отримала підтримку і довіру тисячі громадян завдяки, яким потрапила до парламенту, своїми не зовсім адекватними діями нехтує людськими моральними ідеологічними принципами чим ганьбить свою честь і гідність, як народний депутат України.

На мою думку така людина не може знаходитись серед тих хто приймає закони та дбає про культуру та цінності нашого народу.
Народний депутат України від фракції «УДАР» Володимир Курінний в черговий раз потрапив в поле зору засобів масової інформації зі своїм новим «бойфрендом» заступником директора «Інституту європейської інтеграції та розвитку» Олексієм Даніловим.
Знаходячись на відпочинку в Криму парочка досить часто з’являється на люди в місцях загального відпочинку. В даний час серед них активно обговорює питання політичної складової, що стосується виборчої компанії 2015. В одній із розмов В.Курінний повідомив своєму партнеру, що не зважаючи на підтримку Президента РФ В.Путіна, В.Медведчук приймаючи участь в передвиборчій гонці набрав не більше 3% голосів виборців.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.