Керівник відділу безпеки Посольства США «передав» Брюховецького Меффорду

23 августа 2013, 18:24
0
223

Непомітна для більшості українців подія – заміна посла США в Україні, спричинила насправді досить сильний переполох у певних колах

Як правило, зміна представника країни передбачає від’їзд і всієї його команди, тому не дивно, що керівник відділу безпеки Посольства США в авральних темпах почав передавати напрацьовані роками шляхом підкупу і погроз контакти своїм колегам, які поки що залишаються в Україні.
Першими «забили тривогу» звиклі до співпраці з американцями організації - «грантоїди», матеріальне становище яких напряму залежить від щедрот нового очільника Посольства.

Як наслідок, панічні настрої передалися і до «кузні кадрів» громадсько-політичних діячів – «Києво – Могилянської академії». Давній перевірений «друг» американського посольства ректор В’ячеслав Брюховецький почав відчувати душевний дискомфорт через непевність у майбутньому заробітку – все ж таки зміна роботодавця справа серйозна!
Аби заспокоїти свого вірного помічника, керівник відділу безпеки Посольства США Бредлі Паркер (кому було доручено «дружити» з ректором), знаючи про свій від’їзд, вирішив передати «знайомство» колегам, які перебуватимуть в Україні ще протягом певного часу, а саме керівнику програм представництва в Україні «Міжнародного Республіканського інституту США» - Брайану Меффорду.
На радощах від того, що «золота жилка» не пересохла, В.Брюховецький запевнив американців у своїй вічній любові й вірності та запропонував допомогу у будь-яких питаннях.
Користуючись такою сприятливою нагодою, Б.Мелфорд озвучив «побажання» аби найнаціоналістичніший ректор висловив публічну підтримку стосовно ініціатив американської сторони щодо об’єднання української влади і опозиції навколо питання підписання Угоди про асоціацію з ЄС під час проведення чергового «круглого столу» на тему: «Порозуміння заради європейського майбутнього».
Цікаво, чи підтримав би Брюховецький європейське майбутнє нашої нації без посольського «підмазу»?

Argumentum.Info”   

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: посольство США,Україна,МРІ США,Бредлі Паркер,В’ячеслав Брюховецький,«Києво – Могилянська академія»,Брайан Меффорд,заміна посла США
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.