ШУВАЛОВ! Досить експлуатувати українських дівчат!!!

19 червня 2013, 14:04
Власник сторінки
0
227

Вчора неформальний жіночий рух «FEMEN» провів чергову акцію спрямовану проти «Бацьки» всіх білорусів – Олександра Лукашенка.

Напівоголені дівчата звинувачували Лукашенка в авторитаризмі та, як завжди, порушували громадський порядок, за що були затримані міліцією.

Однак, деяким з них таки вдалось вирватись із міцних рук правоохоронців та втекти. Саме через це мені вдалося поспілкуватись з уцілілими учасницями акції.

І на моє питання, чому дівчата тривалий час не з’являлися на публіці та не проводили своїх ексцентричних акцій, вони повідомили, що їх «хазяїн», після останньої акції (8 квітня цього року, коли у Ганновері активістки «FEMEN», розмальовані нецензурною лайкою на адресу російського Президента провели акцію проти Володимира Путіна, у присутності Ангели Меркель), організував їх виїзд до Франції, де вони переховувались до моменту, поки в Україні не вщухне обговорення їх витівки в Німеччині.

«А хто ж цей «хазяїн»?» – насмілилася запитати я.

Дівчата довго вагались, а потім відповіли, що самого головного свого замовника вони не знають, але переконані, що їх лідер, Ганна Гуцул, часто спілкується та отримує вказівки від таємничого російського політтехнолога Ігоря Шувалова.


З рештою, кинувши розпитувати дівчат, яким дійсно надзвичайно небагато відомо, змушена була сама з’ясовувати, хто ж це такий – Ігор Юрійович Шувалов?

Журналісти одного з провідних вітчизняних телеканалів підтвердили, російський політтехнолог Ігор Шувалов є особистим радником Глави Адміністрації Президента України Сергія Льовочкіна, опікуючись питаннями діяльності телеканалів «Інтер» та «Перший національний». Подейкують, що саме його непомітне на перший погляд втручання в їх роботу надовго закріпило за ним серед журналістської братії прізвисько «куратор».

Як може бути, що завідомо провладний політтехнолог, замовляючи «гучну» акцію у скандально відомого жіночого руху, так просто дискредитує діяльність своїх працедавців – Президента та Прем’єр-міністра України? Чого варте тільки проведення активістками «FEMEN» акції «кровосісі» біля Банкової, яка висміює Миколу Азарова, чи їхній похід на Давос під час участі Віктора Януковича у Всесвітньому економічному форумі?

А все виявилося дуже просто. Як розповіли дівчата, Ігор Шувалов вживає алкоголь та кокаїн, і певні ідеї йому приходять «просто під кайфом». А деякі ідеї взагалі є втіленням його найрозкутіших сексуальних фантазій, що нереалізовані в його, нібито щасливому, подружньому житті.

Але найгірше, як стверджують українські «феменістки», він нерідко примушує їх вступати з ним в інтимні стосунки, погрожуючи видати їх працівникам міліції для тортур у закладах попереднього утримання, або організації повноцінного кримінального переслідування, як самих «феменісток», так і їх близьких.

Все це тільки в одному не нагадує сексуальне рабство: після примусового періодичного оголення на публіці, Шувалов «компенсує» дівчатам незручності воістину розкішними поїздками до Європи!

А от тут і постає дуже серйозне запитання: звідки ж у Вас, Ігоре Юрійовичу, такі кошти? Часом чи не з державного бюджету виймаєте?

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: телеканали,Перший Національний,куратор,політика,піар,провокації,інтер,замовлення,оголення,Сергій Льовочкін,сексуальне рабство,Ігор Шувалов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.