Тягнибок піариться на трагедії

02 липня 2013, 11:41
Власник сторінки
0
335

Між лідерами опозиції давно точиться боротьба за єдиного кандидата, що ж, як і у однойменній історії про безсмертних горців «залишиться тільки один».

Іншим претендентам на «єдиного», за сценарієм історії, повідрубують голови, а їх васали переходять до нового власника.

Як один з методів політичного піару, Тягнибок, на фоні трагедії, що трапилась у с.Врадіївка Миколаївської області, дав доручення свободівцю Едуарду Леонову організувати мешканців регіону на захід протесту, спрямований на розгортання масових акцій. На виконання вказівки керівництва, Е.Леонов разом з головою місцевого осередку партії ВО «Батьківщина» Наталею Дурачевською зібрали стихійний мітинг біля приміщення Врадіївського районного відділку міліції, під час якого присутнім почали розповідати, що не слід сприяти органам внутрішніх справ у документуванні подій за участі співробітників міліції. От так і виходить, що місцеві політикани замість того, щоб сприяти з’ясуванню трагічних причин, навпаки використовують зазначену ситуацію для «накалу» протестних настроїв у місцевих мешканців на кшатл подіям, що нещодавно відбулись у Бразилії.
Звісно ж, така подія не може не схвилювати громадськість, однак заробляти політичні дивіденди на трагедії є не найкращим шляхом до керівництва опозицією. Гроші, виділені на лікування дівчині, мабуть, були б кращим варіантом для привернення симпатій електорату.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: Тягнибок,свобода,Батьківщина,Леонов,Врадіївка,провокатори,протестанти,Дурачевська,революціонери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.