Кличко – помазаник криміналітету?!

19 вересня 2013, 01:32
Власник сторінки
TV4 Group journalist
0
769

Виявляється кримінальні угруповання не обходили своєю увагою найвідоміших українських спортсменів - братів Кличко...

Останнім часом все частіше в ЗМІ поширюється інформація про причетність лідера партії «УДАР» Віталія Кличка до зв’язків з кримінальним середовищем, створення свого первинного капіталу за рахунок коштів ОЗУ «Рибки». Та наявності у його рядах не тільки політиків, які вийшли з бізнесу, а й кримінальних авторитетів, що й до цього часу підтримують зв’язок з криміналітетом та виступають зв’язуючим ланцюгом між Кличко та кримінальним світом.

Як то кажуть диму без вогню не буває. А щоб не бути дуже голослівним розкажу про одну подію, яка відбулася на минулому тижні.
Так, 13 вересня цього року в житті кримінального середовища відбулася унікальна подія. У ресторані готелю «Київ» святкував свій день народження Мілявський Анатолій Якович, на прізвисько «Макс», «смотрящий» в Україні за кримінальною складовою бізнес-інтересів Семена Могилевича, «хрещений батько» та бізнес-партнер Валерія Хорошковського.
Свого часу А.Мілявський входив до організованого злочинного угруповання «Киселя» (мав кримінальні прізвиська «Макс» і «Фортуна»). Банда «Киселя» та її авторитет Мілявський, разом із своїми братками, займались здирництвом, «рекетирством», вбивствами та тримали у остраху значну кількість київських бізнесменів і пересічних киян.
Однак повернемось до наших часів, коли Мілявський став поважною людиною в бізнесі та політикумі, але замашки залишились старі. І так, день народження подія дійсно унікальна тому, що в ресторані були зібрані всі відомі теперішні та минулого бандити не тільки міста Києва, а й України та Росії.
Привітати іменника також завітав і заступник голови партії «УДАР» Артур Палатний (скажете можливо випадковість – заїхав поважний політик просто повечеряти до депутатського готелю).
Так ні, очевидці кажуть, що коли А.Палатний зайшов до ресторану, то А.Мілявський особисто вийшов із-за столу привітати такого поважного гостя у найкращих традиціях сицилійської мафії з обніманням та поцілунками.
Чим же Палатний заслужив таку повагу з боку кримінального авторитету. Певно за свої буйні 90 роки, коли він разом з Віталієм Кличко були відомими рекетирами та бійцями при різних кримінальних розборах. А ще мабуть тим, що Артур Палатний особисто пообіцяв сприяти А.Мілявському у просуванні його бізнесу у аеропорту «Бориспіль», вирішенні бізнес-питань як в Україні, так і за її межами, особливо у Ізраїлі, де сконцентрована значна частина кримінального бізнесу Мілявського, а також у дерибані київської землі на користь підставних структур останнього.
Але повернемось до святкування. А.Палатний разом з А.Мілявським не тільки випивали, закусували та співали в карооке, а й згадували ті буйні 90-роки, коли їх кримінальне життя «било ключом».
Роз’їхалися наші герої вже практично під ранок (мабуть було що згадувати), при цьому Палатний особисто відвіз Мілявського додому, щоб його п’яного не дай Боже не зупинила міліція, все ж таки депутатське посвідчення має свою магічну силу.
А що ж Віталій Кличко? Він так забігався у справах, що забув привітати таку поважну особу? Мабуть ні. Все набагато простіше. Віталій Кличко бачить себе вже єдиним кандидатом в Президенти України, і щоб журналісти не сфотографували його з кримінальними авторитетами вирішив у ресторані «не світитися».
В.Кличко знов таки з тим же А.Палатним (такий собі поводир) спокійно собі поїхав і привітав А.Мілявського наступного дня в яхт-клубі «Маячок» (тим паче він належить їх однопартійцю Паші Рябікіну) подалі від людських очей.
Віталій Володимирович, що ж Ви так соромитесь своїх друзів? Чи боїтесь, що підтвердяться факти Ваших зв’язків з криміналітетом та пряма залежність від них?
Відкрийте виборцям своє справжнє обличчя!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: Кличко,брати,Ізраїль,аеропорт Бориспіль,Артур Палатний,кримінальне минуле,Семен Могилевич,Анатолій Мілявський,ОЗУ Рибки,Валерій Хорошковський,Павло Рябікін
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.