Міф про професіоналів у владній команді!

01 грудня 2011, 07:52
Власник сторінки
Волонтер, громадський діяч
0
600

Квитків у західному напрямку вже немає більш як за місяць до різдвяних свят!

Вчора мав невдалу спробу купити квитки на потяг на Різдвяні свята на мою малу Батьківщину - в Коломию. Виявляється більш як за місяць квитків у касі немає! Ніяких.

Виявляється, що додаткові поїзди невигідні "Укрзалізниці", через їх збитковість!

Попри те, що минулого року в мене теж були труднощі з добиранням на Франківщину, "Укрзалізниця" призначила 22 поїзди.

Цього року, після того, як залізницю очолив регіонал Володимир Козак, маркетингові рішення, стратегія розвитку залізниці, "популярні" напрями - на всьому видно "тверду руку" топ-менеджера - "професіонала". Це при тому, що частенько і в будні у мене виникають труднощі з квитками як з Києва в Галичину так і назад.

Нешановний Володимир Козак і інші причетні! Якщо ви не хочете щоб тисячі людей проклинали вас за те, що не мали змогу провести Різдво з рідними - прохання потурбуйтеся хоча б про ті 22 додаткових поїздів, що були минулого року!

P.S.

Квитки надходять у продаж за 45 днів до дня відправлення. Мав розмову із знайомою, яка прийшла якраз за 45 днів, правда ввечері після роботи - квитків уже не було! Це свідома помста Галичині за тверду політичну позицію? Хоч як не хотілось сюди приплітати політику, але це вже переходить будь-які рамки.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи-ПРО
ТЕГИ: Укрзалізниця,Партія регіонів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.