Азаров боягуз та правопорушник!

13 березня 2013, 17:26
Власник сторінки
Волонтер, громадський діяч
0
1813
Азаров боягуз та правопорушник!

Депутати-свободівці взяли собі за практику відвідувати засідання кабміну, це налякало Азарова, а також його шефа Януковича, який потрапив на одне з таких засідань. Тому прийняли зміни до регламенту.

Сьогодні Кабінет Міністрів України вніс зміни до свого регламенту. Відповідно до цих змін народним депутатам України відтепер потрібно погоджувати свою участь в засіданнях кабміну, а також депутатам забороняється "переривати доповідачів та інших виступаючих, коментувати доповіді та виступи, робити репліки та в інший спосіб перешкоджати проведенню засідання Кабінету Міністрів".
Таким чином, депутати-свободівці, які взяли за правило ходити на засідання кабміну і задавати незручні запитання, інші депутати опозиціонери, які приєдналися до колег,  фактично не зможуть брати участь в засіданнях.
Складається враження, що Україна зробила стрибок в часі на років 50 назад, коли секретність засідань вищих керівних органів СССР була такою ж.

Однак, постанова про зміни до регламенту Кабінету Міністрів є протизаконною та нікчемною, оскільки порушує Закон України "Про статус народного депутата України", а саме частину 3 статті 17, де вказано, що "Народний  депутат  діючого  скликання   при   пред'явленні посвідчення   народного   депутата   України  користується  правом безперешкодно  відвідувати  органи  державної  влади   та   органи місцевого  самоврядування,  а також правом безперешкодного доступу на всі підприємства,  в установи та  організації,  розташовані  на території   України,   незалежно   від  їх  підпорядкування,  форм власності,  режиму  секретності.  Вимоги   про   пред'явлення   чи оформлення  інших  документів,  а  також особистий огляд народного депутата,  огляд та перевірка його речей забороняються,  якщо інше не встановлено законом. "

Оскільки регламент Кабінету Міністрів України не є законом, а лише постановою, то всі положення, які суперечать законам України є нікчемними і підлягають скасуванню. А народні депутати України можуть не зважати на такі нікчемні положення, та керуючись законом вільно відвідувати засідання кабміну.

P.S. Гадаю, що на наступному засіданні Азарову буде "весело"))
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи-ПРО
ТЕГИ: Азаров,ВО "Свобода",народний депутат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.