Уряд вирішив зняти заборони на приватизацію об’єктів трубопрововідноготранспорту та газосховищ. І тепер питання щодо форми власності цих об’єктіввирішуватиме Кабінет Міністрів.
Звичайно, якщо такий закон буде ухвалено.
І хоча Кабмін ревно стверджує, що ухвалити такий закон вимагає ЄС, експертинаголошують, що «сім’я» Януковича контролюватиме «Нафтогаз».
Адже, наразі, «Нафтогаз» є стратегічним ресурсом держави, а «вимогамиЄвропи» теперішня влада тільки прикриває свої лихі наміри. Європа в жодномуразі не буде провокувати розвиток корупції в найкорумпованішій країніЄвропи, так само як і ЄС не вимагає поступатися національними інтересами.
Я вважаю, що всі необхідні реформи в нафтогазовій галузі, і в тому числімодернізацію ГТС, можна провести без зміни форм власності. Однак ВерховнаРада вже дозволила Кабінету Міністрів реорганізовувати НАК "НафтогазУкраїни", заборонивши при цьому приватизацію НАКу і компаній, які будутьстворені в результаті його реорганізації. І виходить, що нових законівприймати не потрібно?
Щоб уникнути корупції і торгівлі національними інтересами, партія УДАРвимагає, щоб принципові для безпеки країни і фундаментальних прав людейзаконопроекти готувалися до розгляду ВР робочими групами з рівнимпредставництвом усіх фракцій.
Успішним прикладом такої роботи є ухвалені закони щодо боротьби з корупцієюв рамках європейської інтеграції. На мою думку, саме такий підхід маєзастосовуватись і для інших законів, які критично важливі для країни.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.