«Вітчизна в небезпеці!»

18 березня 2014, 06:09
Власник сторінки
0
47

15 березня відбулось засідання Політради СПУ, на якому розглянуті питання суспільно-політичної ситуації в Україні. У Заяві Політради СПУ «Вітчизна в небезпеці» відображена принципова оцінка подій.

Тривалі, сповнені численних людських жертв масові протести в Україні призвели до повалення режиму Януковича, створили умови для справжньої демократизації країни, впровадження парламентсько-президентської форми державного правління, надання місцевим громадах повноважень, необхідних для вирішення нагальних проблем людей.
Водночас кривавий диктатор України знайшов пристанище й підтримку в керівництва Росії. Цинічно порушивши норми добросусідства, Будапештський меморандум, яким Росія поряд з іншими державами-учасницями гарантувала Україні територіальну цілісність в обмін на відмову від ядерної зброї, Російська федерація розпочала безпрецедентну воєнну інтервенцію проти незалежної України.
Мета збройного вторгнення очевидна: відродження кримінально – олігархічного режиму Януковича, окупація й подальше приєднання Криму до Росії, поширення влади Кремля на Східну й Південну Україну під надуманим приводом потреби захистити росіян в Україні.
Соціалісти категорично засуджують небезпечні провокації керівництва Росії, що загрожують перерости в братовбивчу війну між нашими народами.
Ми звертаємося до братнього російського народу: не вірте брехливим інсинуаціям путінської пропаганди про начебто утиски росіян у нашій країні! Народ України – на Сході чи Заході, Півночі, Півдні чи Центрі країни – не хоче повернення диктаторського режиму Януковича, з тотальним беззаконням, корупцією і хабарництвом.
Ми вимагаємо від Президента Росії Володимира Путіна негайно вивести свої війська з українських територій і припинити втручання в наші внутрішні справи.
Україна – суверенна держава, майбутнє якої повинні вирішувати українські громадяни в демократичних виборах.
Перед лицем реальної загрози суверенітету й цілісності України ми закликаємо всі політичні партії, громадські організації і рухи, всіх громадян України, незалежно від політичних переконань, національності й віросповідання, єднатися для рішучої відсічі будь-яким спробам повернення диктатури Януковича.
Хай живе соборна, незалежна, демократична Україна!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.