В Києві було набагато більше порушень прав людини і невдоволених тим побоїщем.

06 березня 2014, 09:04
Власник сторінки
0
169

Але захід не цікавила їх думка. Їх ставленики взяли під контроль усю країну і шкода втрачати ласий шматок у вигляді Криму, от вони і ломанулися відстоювати права ображених. Щоб ще трішки підзаробити.

Дракон помер! Хай живе Дракон!

Попередній уряд довів, що важко залишатися об’єктивним коли повністю залежиш від чужих кредитів, не знаю на скільки проєвропейський нинішній уряд, він швидше антиросійський можливо навіть інквізиторський. В уряді є кілька чоловік, які сильно постраждали в протистоянні на майдані і вони своєю присутністтю наводять жах на всіх урядовців при одній лише думці про Росію. Але це не перший інквізиторський уряд, це розпочалося ще при В.Ющенку, який після отруєня кожного разу дивлячись в дзеркало згадував біль і страх і переживав той шок. Саме цей страх блокувалокував стосунки з Росією, хоча я вважаю що траванув його хтось з любих друзів, щоб перемогти на виборах, а паралельно визвати таку реакцію на Росію і щоб він закрився і не помічав дії інквізиторських урядів, які проводили зачистки. Остані події лише підтверджують цю версію і з елементів мозаїки вимольвується грандіозний план команди кривавих комсомольців-сталінців, нащадків репресивно-грабувальної системи. Фатальною помилкою команди В.Януковича було небажання дослухатися до опозиції і деякі наставники, які підштовхували до цього, а тепер називають його божевільним, зробили йому ведвежу послугу. "Ненависного" Януковича, з яким досить успішно співпрацювали, вигнали, Беркут розформували, отримали владу, вибори тепер будуть проводитися не за правилами команди Януковича, а за своїи правилами і в опонентів майже нема шансів. Росія хоче виправити це і повернувшись до попередніх домовленостей хоче хоча б частково відновити статус-кво.

На телеканалах транслюють серіал про ефективного менеджера – Сталіна, який вирізав пів України і про те, як було “хорошо в странє совєтской жить”. Не дивно що вони кришують таких головорізів, які і сьогодні вирізають неугодних сотнями. Паралельно будуть фальшувати справи на неугодних. Думаю, що такий терор на протязі багатьох років відбувався на більшості територій України.

Ізольваний морем Крим найбільше підходить для того щоб локально з мінімальними ризиками і втратами спробувати на міжнародному рівні вирішити проблему з "інквізицією". На майдані не вдалося мирно домовитися і росіяни програли інформаційну війну. В них і не було шансів виграти, Росія не має і малої долі медійних ресурсів, які працювали проти неї і одностороньо висвітлювали події. Якщо користуватися воєною термінологією, то Крим не Київ ця земля довгий час належала Росії і розклад сил інший, більша підтримка місцевого населення, яке від тиску зовні захищають воєні ЧМФ. Законність дій російських воєних не менша ніж законність дій протестувальників з майдану, а от втручання західних військових лише заблокує розвязання конфлікту (є сили, які зацікавлені в загострені конфлікту) і вкотре визве дуже багато питань у світової спільноти і може остаточно знищити залишки довіри до деяких країн. Це неминуче скажеться і на хворій економіці цих країн...

Дві треті ефіру провідних телеканалів це телесеріали про чесних прокурорів і міліціонерів, які усіх ловлять, сажають, телешоу з судовими процесами і новини зі звірствами перерахованих вище добродіїв (нестиковочка). Ці хлопці ще полюбляють транслювати серіали про таких, як вони правильних пацанів. Це робиться щоб тримати усіх в страху і безкарно грабувати заляканих людей, навязуючи мораль продажних силовиків і понятія уркаганів. Нажаль, деякі українські бізнесмени не втрималися перед спокусою стати поплічниками диктатури.

Росія зараз розплачується за свої помилки, не на тих ставили і я про це неодноразово писав, і за помилки тоталітарного совкового режиму і якщо вони цього не усвідомлять, то не зможуть зупинити агресію зкривджених тим режимом. Якщо, використовуючи цю агресію, цей уряд не будуть підбурювати на конфронтацію, з метою виставити Росію агресором, щоб під цим приводом усім світом накинутися на Росію, то до виборів цей уряд Росія перетерпить. А новій владі не варто забувати, що значна частина економіки ще довго буде залишатися орієнтованою на Росію, що значна частина українців за МС і ці люди навіть без воєного вторгнення можуть створити дуже багато проблем для нової влади, якщо їх будуть ігнорувати. Не варто повторювати помилок попередньої влади.

Мене не перестають дивувати наші медійники, своїми повідомленнями про перемоги і паралельними закликами до своїх російських колег, припинити викривляти інформацію. Чому вони радіють? Зробивши душогубом і найбільшим злочинцем у світі підсунули Федоровича видавивши його в Росію, неприємно, але не смертельно. Навіть на рівні районів є більші душогуби і всі про це знають, але мовчать.

Мене не перестає дивувати цинізм наших політиків , які звикли і вже не помічають крові і смертей. Які після перемоги над Януковичем непомітивши і переступивши через сотню загинувших і сотні покалічених, рвонулися ділити владу і тепер не втрачають можливості заробити політичні дивіденди спекулюючи на смертях тієї сотні. Революції задумують романтики, здійснюють фанатики, а плодами користуються негідники. Так було в 2004 схоже що і цього разу так буде. Майдан захищали лічені сотні романтиків, а мародерством як побутовим, так і політичним займаються десятки тисяч негідників.

До числа перемог зарахували падіння вартості акцій російських компаній і падіння рубля на 2%. Я б назвав це скачком, або тимчасовим зниженням і на відміну від процесів, які відбуваються в українській економіці це коливання, а не падіння. Якщо країни співпрацюють то ця співпраця взаємовигідна, тому санкції завдадуть збитків обом сторонам. В світі панує економічна криза і кожен необдуманий крок може підірвати економіку багатьох навіть розвинених країн, і якщо вони не зможуть це компенсувати в довгостроковій перспективі (розкрадання своїми корпораціями захопленої України, або захват частини територій Росії), то вони програють і можливо навіть самі підпадуть під вплив сьогоднішніх союзників (Росія теж тісно співпрацювала  з багатьма країнами, які сьогодні приставили їй ніж до горла). Політики і бізнесмени народ прагматичний і навіть цинічний. Якщо ти вкрав щось то ти злочинець, а якщо ти вбив мільйони, то політик. Вбити можливо не лише діяльністю, а й бездіяльністю, або пограбувавши країну.

Можливо, падіння гривні на 30% і початок росту цін теж є перемогою? В Росії є стабільне джерело доходів - газ, а в Україні невідомо чим будуть платити пенсії і зарплати бюджетникам і тим же воєним (олігархи виставляючи себе героями, можуть воювати в них багато грошей). Саме залежність європи від російського газу буде стримувати її від різких кроків, це розуміють росіяни і вальяжно беруть Крим під свій контроль. Це Л.Кучма зі своєю багатовекторністю викручувався, доки його не прижали до стінки, В.Ющенко не став ризикувати і просто відгородився від Росії (тоді були розірвані контакти, які і досі не відновилися), Федорович теж уявив себе великим геополітиком і спробував погратися в багатовекторність (йому пора заборонити робити заяви і грати в політичні ігри - догрався, нехай починає розповідати правду про своїх наставників і поплічників. Він підвів і проміняв на золотий батон і коханку не лише своїх виборців і дружину, а й російських і західних партнерів, які його підтримували ).

Флешмоби біля воєнкоматів і заблокованих в криму частин це добре, потрібні для підтримки бойового духу, але головне щоб наша влада сама не повірила в ці перемоги. Інакше поразка буде нищівною, одна справа перемогти на майдані і взяти владу у свої руки, а зовсім інша такими ж методами втримати цю владу. Росія не визнала тієї перемоги і події в Криму дуже схожі на асиметричну відповідь: захвати, зміна керівнцтва. Думаю, Федорович їм вже багато розповів, а в перспективі розповість все, можливо саме для цього його видавили в Росію, можливо їх теж цікавить хто насправді отруїв В.Ющенка і проводив інквізиторські зачистки. Якщо так, то декого чекають "дуже великі" перемоги...

P.S. Короткий екскурс в історію. У 1212 році в одному французькому селі біля Вандома зявився хлопчик Стефан, який оголосив, що він посланець Бога, покликаний стати проводирем і знову завоювати для християн Обітовану Землю. За короткий період навколо Стефана зібралися тисячі хлопчиків і дівчаток, готових йти у Святу Землю. У процес втрутився король Франції, який наказав дітям розійтися по домівках. Деякі так і зробили, але близько 30 тисяч малих паломників прибули в Марсель, щоб по дну моря продовжити похід. Море не розступилося, постало питання як його перепливти. Тоді в справу втрутилися два пройдисвіти, які запропонували перевести усіх дітей через море на кораблях. Насправді кораблі узяли курс в Єгипет, де діти були продані як раби. Таким чином, як свідчить історія, овець уводять і з господнього стада.
Частина паломників була повернена у Францію імператором Фрідріхом II, а торговців живим товаром упіймали і покарали.

Усі, починаючи з політичних провокаторів і залежних від власників каналів журналістів, закінчуючи самими власникам каналів, як той Мюнхаузен, оголосили війну Путіну. Більшість з них це і є ті негідники і  політичні мародери, які не мають ніякого відношення до майдану. В часи коли усі звикли до крові і смерті страшно виділятися з натовпу, все і всіх запросто можуть списати на революцію. Саме тому потрібно обмежити вплив медіамагнатів на інформаційний простір збалансувати і вирівняти інформаційне поле, щоб звільнити журналістів рабів, але політичні маріонетки медіамагнатів ніколи цього не зроблять. Замкнуте коло... 

P.P.S. Зрозуміло чому Росія не хоче спілкуватися з нинішньою владою. Жили вони при В.Ющенку кілька років взагалі без таких контактів, ще три місяці проживуть. Їм доводиться вибирати між напівлегітимним президентом - Януковичем і між контакти з таким же напівлегітимним та ще й тимчасовим, перехіднимим урядом. При виборі другого варіанту доведеться втянутися в беззмістовні переговири з урядом створеним лише для заспокоєння майдану. Для деяких політиків такі контакти з росіянами потрібні лише, щоб спростувати попередні заяви росіян про військовий переворот і щоб позбавитися статусу путчистів і щоб відбілити свою репутацію на міжнародній арені. Такі контакти владі потрібні, щоб потянути час, зачистити вертикаль влади від чужих і заспокоїти протестувальників незгодних з їх політикою. В 2004 теж звільнили десятки тисяч чиновників, серед яких було багато професіоналів, памятаємо чим все скінчилося.

АЛЕ ГОЛОВНА МЕТА - ВИЗНАТИ ЛЕГІТИМНІСТЬ НАСТУПНИХ ВИБОРІВ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД РЕЗУЛЬТАТІВ. Виборів, які будуть проходити на хвилі майдану, голосувати будуть не за когось, а проти проросійських політиків, які прихистили Януковича, проти регіоналів. Вибори будуть проходити під повним контролем нинішньої влади. Після подій в Києві і багатьох інших містах усі будуть боятися підтримувати і агітувати за когось хто не підтримує нинішню владу. Домовлятися росіяни варто лише про дотримання домовленостей підписаних Януковичем і трьома західними дипломатами за участі їх посередника. Росіяни не розуміють з ким і про що розмовляти коли не дотримуються навіть такі домовленості. Ситуація стабілізувалася і поспішність в проведенні виборів президента відпала.

Мене цікавить на що дивилися західні спостерігачі в Києві, які ломанулися в Крим. В Криму не стріляють, ніхто нічого не палить, не мародерствують. Чи можливо західні чиновники думають, що усім кияннам подобалося те все? В Києві було набагато більше порушень прав людини і набагато більше невдоволених, але захід не цікавила їх думка. Їх ставленики взяли під контроль усю країну і шкода втрачати такий ласий шматок у вигляді Криму, от вони і ломанулися відстоювати права ображених. Щоб ще трішки підзаробити на цьому. В Україні і на заході багато борців за демократію і права людини і їх потрібно буде чимось зайняти. Усім зрозуміло який ще режим вони спробують повалити.

Я писав, що втручання західних військових лише заблокує розвязання конфлікту (є сили, які зацікавлені у загострені конфлікту) і вкотре визве дуже багато питань у світової спільноти і може остаточно знищити залишки довіри до деяких країн. Але не думав, що в західних політиків не вистачить розуму, щоб не відправляти величезний дисант борців за права людини. Можливо, це було зроблено спеціально, раніше чи пізніше  дізнаємося для чого це робилося.

МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ЦЕ ДОРОГА ЦІНА І РОСІЯ НЕ ПОГОДЯТЬСЯ НА НЕЇ, ЛИШЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ НЕ ОБРАЗИТИ КОГОСЬ З ЗАХІДНИХ ЧИНОВНИКІВ.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.