Українські офіцери подякують мешканцям Донбасу перед ВР

19 вересня 2011, 04:22
Власник сторінки
полІтолог
0
817

Офіцери! Всі на мітинг! – закликає Громадська організація офіцерів запасу «Команда «ЗА СВОЇХ!» - Нас – офіцерів, ветеранів війни, афганців, чорнобильців, міліціонерів - та наші сім’ї позбавляють заслужених соціальних пільг.

Верховна Рада прийняла за основу проект закону “Про гарантії держави щодо виконання судових рішень№ 9127, яким змінюється (а фактично скасовується) порядок надання пільг співробітникам міліції і прокуратури, медикам, чорнобильцям, ветеранам війни та учасникам бойових дій.

Зокрема, в Перехідних положеннях законопроекту йдеться про знижки на сплату комунальних послуг, грошові винагороди, надбавки до пенсій співробітникам міліції, прокуратури, державної пожежної охорони, медикам, працівникам культури, шахтарям, громадянам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, ветеранам війни і праці, учасникам бойових дій, дітям війни, жертвам нацистських переслідувань.

Пропонується визначати порядок надання та розмір цих пільг за рішенням Кабінету міністрів. Як сказано у висновку Головного науково-експертного управління Верховної Ради, дане нововведення «є порушенням принципу верховенства права – принципу пропорційності, забезпечення правових очікувань, правової впевненості, а також права захисту».

Законопроект за своєю назвою не відповідає змісту і був ухвалений навіть попри те, що на порядку денному не значився.  Проти його прийняття у першому читанні і в цілому виступили депутати від опозиції, свої зауваження дав профільний комітет.

“У разі ухвалення законопроекту в цілому будуть брутально порушені законні соціальні гарантії сотень тисяч громадян, які самовіддано служили та служать Україні, віддаючи свої кращі роки та здоров’я. Виявляється, в олігархічної влади на нас немає грошей, а на золоті унітази – гроші є!” – йдеться в заяві офіцерської організвції.

Вимоги українських офіцерів підтримають:
- ВГО «Коаліція учасників Помаранчевої революції» (КУПР);
- Блок соціального партнерства «Порядок і Достаток”;
- Штаб оборони Києва;
- ГО «Кияни. об’єднуємось!»
- Центральний штаб захисту українського підприємництва
та інші громадянські рухи і об’єднання.

Мітинг проти ухвалення антинародного законопроекту відбудеться 20 вересня о 10-й годині біля стін Верховної Ради України.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович,Мельниченко,митинг,майдан,свобода,порядок,самооборона,податковий кодекс,купр,Київ,спасибо жителям Донбасса,Україна,стратегія,Черновецький,день незалежності,революція,акція,мітинг,міліція,захист,офіцери,пільги,підприємці,правозахист,патріот,коаліція,Могильов,гарантії держави,спротив,Революція весною,kievsnews,9127,команда за своїх
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.