Краща німецька анімація для Тернополя

06 грудня 2011, 12:40
Власник сторінки
0
755
Краща німецька анімація для Тернополя

Вперше в Тернополі в рамках святкування Тижнів німецької культури в Тернополі будуть показані три репрезентативні підбірки кращої анімації нового покоління німецьких аніматорів.

Після довгого анімаційного міжцарів’я, що відбувалось в середині ХХ століття, наприкінці даного століття Німеччина повернула собі славу великої анімаційної держави. І в ХХІ вік вона вступила як один з лідерів в галузі авторської та експериментальної анімації.

    В програмі представлені як роботи визнаних німецьких майстрів "Мрії та кошмари", "Тут і там", "Він і Вона" – Вук Євремович, Раймунд Крамм, Гіл Алкабець, Андреас Хюкаде так і роботи молодих режисерів, випускників провідних німецьких кіно шкіл. Всі фільми зняті в Німеччині в 2000-2007 роках та відзначені призами міжнародних фестивалів.
   
    Переглянути фільми тернополяни зможуть у вівторок 6 грудня, четвер 8 грудня та суботу 10 грудня. Початок сеансів о 17.00. ВХІД ВІЛЬНИЙ.


Організатори: МГО “Німецька молодь”, Тернопільська міська рада, Благодійний фонд родини Шинке “З Любов’ю та Милосердям”, Маркетингова група 9 ½ ідей.

Партнери: Гете-Інститут м. Київ, Events.te.ua, Радіостанція “Ух-радіо”, Новинний портал POGLYAD.TE.UA, “Чумацький шлях-Т”, Ресторан “Галич”, МГО “Буковинський фенікс”, Миколаївський німецький культурний центр, Тернопільський німецький культурний центрРубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: Тернопіль,анімація,німецька молодь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.