Україна чи Малоросія?

08 червня 2012, 11:15
Власник сторінки
0
798
Україна чи Малоросія?

Хто Ви? Українець, росіянин чи малорос...

Не бійся ворогів – в гіршому випадку вони можуть тебе вбити.

Не бійся друзів – в гіршому випадку вони можуть тебе зрадити.

Бійся байдужих – вони не вбивають і не зраджують,

Але тільки з їхньої мовчазної згоди існують на Землі

Зрада та вбивство.

Рабство — річ ганебна, але рабська психологія в свободі — гідна зневаги.

Ф. Шіллер

Нация — это исторически сложившаяся устойчивая общность языка, территории, экономической жизни, психологического склада, проявляющегося в общности культуры.

И. Сталин

 

Самоідентифікація кожної нації відбувається через її спільну мову, спільну історію і культуру… Кожна нація пишається своїми спільними історичними героями та культурними здобутками… Поляки пишаються Пілсудським, Синкевичем, Гофманом та ін., італійці – Гарібальді, Бокаччо, Родарі та ін., французи – Жуль Верном, Бальзаком, де Голлем та ін… Про те, що у кожної нації є свої спільні герої, своя історія та своя мова можна писати багато…

Але що є в українців?... Одні пишаються українськими героями, такими як Хмельницький, Мазепа, Бандера, Котляревський, Шевченко, Франко, Леся Українка, Стус та багато іншима… Інші ж пишаються суто російськими героями такими як Петро І, Пушкін, Лєрмонтов, Анна Ахматова (в інших Ахмєтова J) та ін. і спілкуються російською мовою, бо бачте, «в нас була така історія» J

Вибачте… а в італійців не було такої історії, які лише в 70 рр. ХІХ ст. об’єднали свою країну, а до цього зазнавали утисків від іспанців та німців, а поляки не зазнавали російського колоніалізму, а французи англійського… Отже щоб говорити про «таку історію» потрібно насамперед визначитись «Хто я»… росіянин, українець, чи взагалі без роду, без племені космополіт і мені байдуже якою мовою розмовляти, байдуже ким були мої діди, прадіди і т.д.

Ті хто усвідомлює себе росіянином заслуговує поваги, той хто усвідомлює себе українцем теж заслуговує поваги… Але чи заслуговує поваги той, хто каже що українець, але розмовляє іноземною мовою, бо так склалось історично і навчає так своїх дітей… тут питання, тому що ця людина не поважає впершу чергу себе і свій далекий український рід… Чи можна поважати людину, яка сама себе не поважає і своїх предків??? Мабуть питання риторичне… Українців, які пишаються російською історією, культурою, а не своєю українською, розмовляють російською мовою, а не своєю рідною можна назвати малоросами – неповноцінними українцями, адже насправді вони такими і є…

Чи можна зустріти італійця, поляка чи француза, який у себе вдома, в своїй країні спілкується іноземною мовою??? Питання думаю теж риторичне…

Малороси – не ідентифікують себе з Україною і українцями… можливо вони себе ні з ким не ідентифікують, а можливо з Росією… Це безбатченки з сумною долею, люди без Батьківщини… Можливо це взагалі перехідна частина нашого народу…

Позиція малоросів – «і нашим і вашим», це позиція повії… ПОРА ВИЗНАЧАТИСЬ і БУТИ ЄДИНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ НАЦІЄЮ, чи йти до Росії!!!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.