"Освітнє кіно" ч.1 «Леви для ягнят»

18 липня 2012, 08:59
Власник сторінки
0
517
 Освітнє кіно  ч.1 «Леви для ягнят»

Кожне кіно має право на існування, поки знаходяться люди, які готові його дивитися.

"Освітнє кіно"

На сьогоднішній день сучасне кіно можна поділити на 2 класи:

1) комерційне (касове)

2) авторське (концептуальне).

Даний поділ не є жорстким. Іноді присутність одного не суперечить наявності другого, однак дана градація має місце.

Кожен з двох класів має право на існування, поки знаходяться люди, які хочуть його дивитися. Проте в сучасному інформаційному та комп'ютеризованому світі гарне кіно, як і гарна музика в загальному середовищі найчастіше програє добре розкрученим "пустушкам".

Хай живе мир маркетингу і загального споживання!

Молодь більш охоче буде дивитися тупу і вульгарну комедію в головній ролі з Дженніфер Еністон (нічого проти неї не маю), ніж розумне ідейне кіно, перегляд якого неабияк завантажить мозок. Можливо це тому, що теми в касовому кіно ближче для молоді. Звичайно, а як інакше, адже сценарії в таких фільмах пишуться за допомогою фокус-груп під контролем маркетингового директора. На заході вже давно в цій сфері є велика кількість фахівців, які відмінно знають яких акторів потрібно запрошувати в проект, щоб продажі були максимальними. Тут навіть не акторські здібності головне, куди вже важливіше те, скільки людей піде в кіно тільки для того, щоб подивитися на ту чи іншу розкручену зірку. І не варто забувати про колір шкіри або расову приналежність. Краще кіно, це там де є латиноси, азіати, афроамериканці, і якщо знайдеться місце білим, то теж буде не погано. Зате, які продажу будуть по всьому світу!

А сюжет? Це вже другорядне. Вибирається одна з шаблонних ідея, яка особливою глибиною не повинна мати (а то ще можна буде отримати від привчений MTVішною публікою відгук "Нудне" або"Важке кіно").

Причини цього лежать в системі цінностей і рівні освіти, які увійшли в глибоке піке, однак це не тема сьогоднішнього поста.

Як на мене, куди вже краще подивитися кіно, яке дасть поживу для роздумів. Кіно, в якому не буде чорного і білого, негідника і героя, в якому буде різноманітність і багатоплановість образів. Або таке кіно, яке буде показувати нам певні події з іншого боку, невідомого нам раніше. Події про які ми нічого не знали або могли тільки здогадуватися. Кіно, в якому нам буде подаватися приклад для наслідування. Так-так, я говорю не про тих напівроздягнених дівчат з кліпів, які стали прикладом для наслідування для школярок у віці 14-16 років, а в даний момент згадую хлопчика з фільму «Заплати вперед». Ось тому, я вирішив вести цей пост і періодично викладати кіно, яке я вважаю варте уваги освіченої публіки.

 

І так, «Освітнє кіно» я почну з фільму «Леви для ягнят».

Приголомшливе кіно, в якому сюжет разом з приголомшливою грою акторів змусять ходити мурашки по шкірі. Кіно, яке розповідає нам про політиків, і жертви їх програм. Кіно про людей, які хочуть змінити своє життя на краще, і про тих, які заплутались і нічого не хочуть від життя та не використовують власні таланти. Кіно контрастів. Ми самі вправі вибирати, що для нас важливіше, однак даний фільм обов'язковий до перегляду. Одна з найкращих робіт Роберта Редфорда як актора і як режисера. Меріл Стріп, мабуть, найкраща актриса сучасності, відмінно втілила роль журналістки, а від Тома Круза я не очікував такого точного попадання в образ. Також цей філь відкрив для нас Ендрю Гарфілда, який пізніше нам став відомий за такими фільмами як «Соціальна мережа» і «Воображаріум доктора Парнаса».

Сьогоднішня рекомендація до перегляду - «Леви для ягнят».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: кіно,освіта,актори,кінокритика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.