Понад 80% кандидатів на виборах є технічними

17 серпня 2012, 18:43
Власник сторінки
Политолог, експерт
0
461

Понад 80% з зареєстрованих ЦВК кандидатів в народні депутати в мажоритарних округах є технічними і не мають жодних, навіть єфимерних шансів на перемогу.

 Серед них частину складають відверті «клони» - однофамільці, чи то просто дуже близькі типажі (за професійною приналежністю, риторикою, зовнішньою схожістю) популярних і потенційно прохідних кандидатів, ще 15-20% - люди які вирішили потішити своє самолюбство участю у виборчій компанії та мають певні кошти, початківці в політиці, авантюристи, «списані» кадри, але основна маса - 40-50% - це формально незалежні кандидати, які реально є «маріонетками» - членами команд кандидатів-фаворитів. Реально у кожному окрузі на перемогу претендують від 1 до 5 (у Києві) кандидатів, а зареєстровано кандидатами в депутати вже біля 3-х тисяч осіб.
Такі «кандидати» фактично не ведуть самостійної виборчої компанії, не мають власних штабів та виборчих фондів. Їх завдання відтягнути частину голосів, що можуть бути віддані конкурентам «Боса» (по можливості), а головне - забезпечити представництво необхідних людей й домінування в виборчих комісіях, та в процесі спостереження за виборами, можливе оскарження результатів, чи реалізацію спроб зняття з перегонів опонентів. Саме через таких «кандидатів» будуть реалізовуватися стратегії «чорного піару», частково проводяться виборчі каси й розрахунки. Такої кількості технічних кандидатів в парламентських перегонах в Україні як на цих виборах ще не спостерігалося за історію незалежності.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: клон,вибори -2012,технічні кандидати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.