Братва рветься до влади

25 жовтня 2013, 19:00
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
267
Братва рветься до влади

Чеченські головорізи готові вбивати людей за мандат

Це буде війна. Я чітко розумію, яку складну кампанію треба пережити. Не просто пережити, а перемогти. У мене є один реальний конкурент по 94 округу. Це кандидат від влади. Внаслідок внутрішнього кастингу в ПР ним став Руслан Бадаєв. Олігарх, власник заводів-пароходів. Кримінальний авторитет. По лікоть у крові. Чеченець. Племінник легендарного Руслана Бадаєва, якого в 90-х зарізали в Одесі - саме того Бадаєва, який був довіреною особою Джохара Дудаєва в Україні. Я не боюсь. Однак, моя перемога залежить не тільки від мене особисто, але і від кожного з тих, хто готовий мене підтримати.
Сьогодні вранці отримав отаке смс з Інтернету (орфографія збережена): "Если ты хохляцкое быдло пойдешь против Руслана перережем тебе горло". Очевидно, під "против Руслана" невідомий мені автор цього послання має на увазі те, що я іду по 94 округу проти кандидата від Партії регіонів, чеченського бандита, олігарха і депутата облради Руслана Бадаєва.
Знайшли, кого лякати! Не на того напали. Я знаю, на що йду, але не боюсь. Бо інакше для чого тоді йти до ВР.

P.S. Якщо, не приведи Господь Бог, зі мною станеться - це робота чеченського головоріза Бадаєва.

Андрій Лозовий,
Заступник Лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Кандидат у народні депутати України від 94 округу

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: ВР,Обухів,Радикальна партія,банда,Олег Ляшко,вибори,Васильків,Партія регіонів,Андрій Лозовий,погроза,кримінальний авторитет,Lozovyi,чеченець,94 округ,Руслан Бадаєв,фізична розправа,головорізи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.