Зібрані кошти будуть передані в дитячий будинок Чернівців та військовий шпиталь на сході України
В німецькому Ольпе відбулася благодійна виставка, в рамках якої продавалися роботи художників, дитячі малюнки та солодощі, а всі доходи з продажу будуть передані в Україну. Половина відправиться в дитячий будинок в Чернівцях, друга - у військовий шпиталь, який знаходиться в прифронтовій зоні на сході України.
![](https://kor.ill.in.ua/a/610x0/2788938.jpg?v=638063773459777159)
На виставки були представлені роботи художників Іветти Беккер, Олени Українцевої та Наталії Благовіщенської. Ще частину малюнків намалювали українські діти, які після початку війни разом з батьками переїхали до Німеччини. Вже багато місяців діти відвідують кружок малювання, де з ними займається Іветта Беккер, яка була одним з ініціаторів благодійної виставки.
![](https://kor.ill.in.ua/a/610x0/2788931.jpg?v=638063766273956225)
Під час виставки ми зібрали 1030 євро, - розповіла Іветта Беккер. - Дякую всім, хто долучився до організації заходу. Дітям, які малювали малюнки. Їх мамам, які готували солодощі. Зазначу активність української діаспори. Українці виявили зворушливу одностайність – із задоволенням прийшли на виставку та охоче купували картини та солодощі. Наші серця зігріває думка, що ми долучилися до допомоги України в такий важкий для неї час. І ми не збираємося на цьому зупинятися. Наступну виставку плануємо організувати навесні 2023 року.
![](https://kor.ill.in.ua/a/610x0/2788932.jpg?v=638063766452500549)
![](https://kor.ill.in.ua/a/610x0/2788933.jpg?v=638063766641226804)
![](https://kor.ill.in.ua/a/610x0/2788934.jpg?v=638063766803479588)
![](https://kor.ill.in.ua/a/610x0/2788935.jpg?v=638063767071642417)
![](https://kor.ill.in.ua/a/610x0/2788936.jpg?v=638063767407094677)
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.