MGZAVREBI дадуть великий сольний концерт на честь 15-річчя колективу

18 січня 2022, 15:53
Власник сторінки
0
8
MGZAVREBI дадуть великий сольний концерт на честь 15-річчя колективу

Минуло п'ятнадцять років з того моменту, як компанія друзів зібрала групу під назвою MGZAVREBI. За цей час колектив випустив 7 альбомів та отримав багатотисячну аудиторію.

Майбутній концерт – справжній подарунок як для глядачів, так і для самих музикантів.
Лідер гурту Гігі Дедаламазішвілі про подію: «Нашій групі – 15 років. Сказати, що ці роки швидко та непомітно пробігли – нічого не сказати. Фраза звучить, напевно, дуже тривіально, але в нашому випадку це саме так. Начебто вчора, 11 вересня 2006 року, ми дали перший концерт у маленькому літературному кафе, яке мало назву «Пауло Коельо». Цей концерт змусили зробити моя сестра Ніні та моя мама, і якби не вони, напевно, нічого б і не було. Пам'ятаю, як я хвилювався. Тоді ми були ще втрьох на сцені, і це був перший концерт, коли я вийшов на сцену і сказав: «Привіт, ми гурт MGZAVREBI».
Ми хотіли б, щоб День народження MGZAVREBI ми святкували не одні. У нашому випадку, 15 років – це важлива дата. Я взагалі люблю великі дні народження, коли є привід зібратися з друзями та згадати історії, які нас пов'язують. Було б чудово, якби на цьому концерті MGZAVREBI / , Київ
5 березня 2022р. у концерт-холі Сади Перемоги, Одеса
7 березня 2022р. уVictory Concert Hall, Харків
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.