MGZAVREBI дадуть великий сольний концерт на честь 15-річчя колективу

18 января 2022, 15:53
Владелец страницы
0
7

Минуло п'ятнадцять років з того моменту, як компанія друзів зібрала групу під назвою MGZAVREBI. За цей час колектив випустив 7 альбомів та отримав багатотисячну аудиторію.

Майбутній концерт – справжній подарунок як для глядачів, так і для самих музикантів.
Лідер гурту Гігі Дедаламазішвілі про подію: «Нашій групі – 15 років. Сказати, що ці роки швидко та непомітно пробігли – нічого не сказати. Фраза звучить, напевно, дуже тривіально, але в нашому випадку це саме так. Начебто вчора, 11 вересня 2006 року, ми дали перший концерт у маленькому літературному кафе, яке мало назву «Пауло Коельо». Цей концерт змусили зробити моя сестра Ніні та моя мама, і якби не вони, напевно, нічого б і не було. Пам'ятаю, як я хвилювався. Тоді ми були ще втрьох на сцені, і це був перший концерт, коли я вийшов на сцену і сказав: «Привіт, ми гурт MGZAVREBI».
Ми хотіли б, щоб День народження MGZAVREBI ми святкували не одні. У нашому випадку, 15 років – це важлива дата. Я взагалі люблю великі дні народження, коли є привід зібратися з друзями та згадати історії, які нас пов'язують. Було б чудово, якби на цьому концерті MGZAVREBI / , Київ
5 березня 2022р. у концерт-холі Сади Перемоги, Одеса
7 березня 2022р. уVictory Concert Hall, Харків
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.