«Любов і блогери» - святo гумору і романтики у кіно

10 января 2022, 10:08
Владелец страницы
0
16

Українська комедія «Любов і блогери» із зірковим складом вийде 20 січня. З цієї нагоди VLGFILM Ukraine на своємуYoutube-каналі опублікували трейлер картини.

Українська комедія «Любов і блогери» із зірковим складом вийде вже наступного місяця. З цієї нагоди VLGFILM Ukraine на своєму ютуб-каналі опублікували трейлер картини.

Місто Кагаплик: знову вибори, знову корумпований мер, знову те саме, що і завжди. Для того, щоб виправити «мерську репутацію» приїжджаютьзірки Інстаграму у деоегації п’яти людей. У містечку на них уже очікують пригоди, які блогери раніше і не могли для себе уявити. У фільмі будуть зради та змови, і не обійдеться без справжньої історії кохання.

У головних ролях: Ольга Сумська, Тамара Яценко, Назар Задніпровський, Інна Приходько, Георгій Делієв, Ганна Трінчер, Катерина Кістень, гурт KAZKA та інші.

У кінотеатрах із 20 січня 2022 року!

Трейлер фільму - https://www.youtube.com/watch?v=wHB2L5CJdt8

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.