«Справжній Санта» - очікувана прем’єра новорічної романтичної комедії

6 января 2022, 10:39
Владелец страницы
0
29

13 січня 2022 року у всіх кінотеатрах України відбудеться прем’єра новорічної романтичної комедії під назвою «Справжній Санта».

Ця чарівна історія з п’яти новел покликана створити новорічний настрій. Її сюжет розповість про те, що навіть звичайна людина, життя якої не виходить за межи сірих буднів, може стати Сантою, якщо повірить в себе та різдвяне диво.

В фільмі приймала участь велика кількість зірок українського кінематографу: Ксенія Мішина, Дар’я Петрожицька, Богдан Бенюк, Олександр Попов, Володимир Шумко, Валентин Міхієнко, Євгеній Олійник, Аріна Бандура, Костянтин Трембовецький, Сергій Журавльов, актриси «Жіночого кварталу» Валерія Товстолєс та Катерина Нікітіна, а також багато інших талановитих акторів. Кінодебютантами стали зірки-початківці Юлія Ігнатченко, Софія Яремова та Данило Нікіфоров.

Свої акторські здібності продемонструвала і талановита співачка Анна Добриднєва. Надихнувшись ідеєю фільму на кіномайданчику, вона створила новорічну пісню, яка стала офіційним саундтреком «Справжнього Санти».

Валерія Гуза завжди намагається знімати оригінальні кінопроекти. Тому правильно розставлені пріоритети у комедії «Справжній Санта» дозволяють глядачеві відзначити не лише незвичайну концепцію з п’яти абсолютно різних історій, а й зміцнити віру у новорічне диво. І кожен може переконатися в цьому, подивившись картину, показ якої стартує у всіх кінотеатрах України з 13 січня 2022 року.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.