Прем’єрa українськоі комедіі «Мій дідусь - Дід Мороз»

28 ноября 2021, 19:49
Владелец страницы
0
41

Коммунікаційна група Lodka Group запрошує журналістів на допрем’єрний показ українськоі комедіі «Мій дідусь - Дід Мороз». Це не просто фільм про Новий Рік...

Коммунікаційна група Lodka Group запрошує журналістів на допрем’єрний показ українськоі комедіі «Мій дідусь - Дід Мороз».  Це не просто фільм про Новий Рік, це початок великої роботи по адаптації усього українського контенту для незрячих та нечуючих людей.

Захід відбудеться 30 листопада у ТРЦ Gulliver. 

Комедія «Мій дідусь - Дід Мороз» - це добрий, веселий, сімейний фільм, який занурить глядача в новорічну атмосферу і поверне віру у дива. 

Це перший український новорічний фільм, і один з небагатьох фільмів у країні, який забезпечений інклюзивністю.

Початок фуршету: 19:00
Початок кінопоказу: 20:30

Режисер: Сергій Шляхтюк
Продюсер: Ева Воєрманн, Олександр Бухтіяр
Оператор: Сергій Суботін
Автор сценарію: Єва Воерманн, Сергій Шляхтюк
У ролях: Наталя Бадер, Лев Пічахчи, Діана Глостер, Микита Вакулюк, Дядя Жора, Дар'я Дубровська, Іра Кудашева, Лючія Кургінян, Руслан Сеферов, мопс Картман та інші.

Жанр: Комедія, Сімейний Фільм
Тривалість: 85 хвилин

Спільно з партнерами - юридичною компанією EVERLEGAL та міжнародним технологічним холдингом TECHIIA, фільм адаптувано під застосунки Earcatch та Subcatch, які дозволяють побачити та почути фільм, людям з обмеженими можливостями у кінотеатрах чи вдома.

Ця можливість стала реальною завдяки проекту «Доступне кіно» та ГО «Боротьба за права» (Fight for Right), мета якої - забезпечити доступність відеоконтенту для незрячих і нечуючих людей. 
У цей вечір, до кінопоказу наші партнери «Доступне кіно» проведуть майстер-клас по користуванню застосунками Earcatch та Subcatch, щоб кожен зміг зрозуміти та відчути який прорив відбувся та як цей проект зможе покращити життя людей з вадами слуху та зору!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.