Учасника АТО призначено директором ЦДЮТ на Васильківщині.

29 июня 2018, 23:02
Владелец страницы
0
15

З травня місяця 2018 року В Васильківському районному ЦДЮТ на посаду заступника директора ЦДЮТ призначеного нового керівника –Ігоря Чайківського - учасника бойових дій в зоні АТО, людину творчу, креативну, справжнього патріота України.

ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦДЮТ смт КАЛИНІВКА #Розвиток_Васильківщини Ми змінюємо не тільки зовнішній вигляд ЦДЮТ, а і внутрішнє наповнення та підхід до культурного розвитку та навчання дітей та молоді. З травня місяця 2018 року В Васильківському районному ЦДЮТ на посаду заступника директора ЦДЮТ призначеного нового керівника –Ігоря Чайківського - учасника бойових дій в зоні АТО, людину творчу, креативну, справжнього патріота України. В ЦДЮТ буде відкрито нові гуртки: - комп'ютерної графіки; - робототехніки; - кіномистецтва; - журналістики; - театральний гурток з 2-ма напрямками: 1.Акторська майстерність. 2.Ляльководство. - Військово-патріотичний гурток "Загартовані" в який буде входити програма "Основи життєдіяльності в екстремальних ситуаціях". Важливим є патріотичне виховання дітей, цікавість до минулого та створення нового ПРОГРЕСИВНОГО МАЙБУТНЬОГО, якє будує творча, смілива молодь. #Розвиток_Васильківщини_ЦДЮТ #Команда_Порошенка #Владислав_Одинець #реформидлялюдей
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: Васильков,районна рада,одинец,владислав одинець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.