Учасника АТО призначено директором ЦДЮТ на Васильківщині.

29 червня 2018, 23:02
Власник сторінки
0
19
Учасника АТО призначено директором ЦДЮТ на Васильківщині.

З травня місяця 2018 року В Васильківському районному ЦДЮТ на посаду заступника директора ЦДЮТ призначеного нового керівника –Ігоря Чайківського - учасника бойових дій в зоні АТО, людину творчу, креативну, справжнього патріота України.

ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦДЮТ смт КАЛИНІВКА #Розвиток_Васильківщини Ми змінюємо не тільки зовнішній вигляд ЦДЮТ, а і внутрішнє наповнення та підхід до культурного розвитку та навчання дітей та молоді. З травня місяця 2018 року В Васильківському районному ЦДЮТ на посаду заступника директора ЦДЮТ призначеного нового керівника –Ігоря Чайківського - учасника бойових дій в зоні АТО, людину творчу, креативну, справжнього патріота України. В ЦДЮТ буде відкрито нові гуртки: - комп'ютерної графіки; - робототехніки; - кіномистецтва; - журналістики; - театральний гурток з 2-ма напрямками: 1.Акторська майстерність. 2.Ляльководство. - Військово-патріотичний гурток "Загартовані" в який буде входити програма "Основи життєдіяльності в екстремальних ситуаціях". Важливим є патріотичне виховання дітей, цікавість до минулого та створення нового ПРОГРЕСИВНОГО МАЙБУТНЬОГО, якє будує творча, смілива молодь. #Розвиток_Васильківщини_ЦДЮТ #Команда_Порошенка #Владислав_Одинець #реформидлялюдей
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: Васильков,районна рада,одинец,владислав одинець
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.