Українцю необхідна підтримка на Всесвітньому конкурсі

13 июня 2017, 11:33
Журналист портала Eurostar
0
394
Українцю необхідна підтримка на Всесвітньому конкурсі

Український музикант має усі шанси перемогти у Всесвітньому конкурсі.

Український музикант має усі шанси перемогти у Всесвітньому конкурсі.

Перкусіоніст Орхан Агабейлі першим серед музикантів з України бере участь у конкурсі Golden Cajon Awards 2017( у перекладі — “Золотий Кахон”). Творчість Орхана знайома багатьом поціновувачам шоу-бизнесу, адже він є ритмічним ядром багатьох команд зірок українського шоу-бізнесу, зокрема Ірини Білик, Мачете, Злата Огнєвіч, Манекен, Marinita, Gypsy Lyre та iншi. До того ж музикант має власну школу кахоністів.

Досягнувши виконавської майстерності на рідкісному для нашої країни музичному інструменті – кахоні, Орхан вперше вирішив прийняти участь у боротьбі за першість серед музикантів у щорічному конкурсі, що проводиться німецькою компанією, аби привезти головну нагороду — “Золотий Кахон”. До того ж музикант підкреслює : “Музика – це те, чим я хочу і буду займатися все життя,тому що був випадок, коли перестав приділяти час музиці і зрозумів, що без неї не уявляю свого життя. Бажаю, аби в Україні знали, що напрямок перкусії розвивається, та є люди, які грають на кахоні. Всі звикли, що ударні – це барабани і все, але ж є ще інші цікаві інструменти”,- наголосив Орхан, додаючи, — Я бажаю перемоги, тому що такого в історії України ще не було , не один перкусіоніст ще не привозив “Золотий кахон”. Дана нагорода — як Оскар у кіношників, дана нагорода є найвищою серед кахоністів з усього світу”.

19048285_10207329886043670_1969407208_o

Цьогоріч на конкурс свої роботи прислали близько 150 музикантів з абсолютно різних куточків світу. Наразі триває голосування за фаворитів. Так склалося, що Орхана додали до списку учасників останнім, тому йому потрібна найактивніша підтримка кожного з нас. Віддати свій голос можливо зайшовши на сторінку конкурсу за цим посиланням: .

Голосування закінчується о 23:59:59 CET (UTC + 1) 18 червня. Переможця визначать на основі всіх окремих голосів.  Оголошення володаря “Золотого Кахону”  назвуть вже 19 червня. Тож поспішаймо підтримати українця, який може принести Всесвітню популярність нашій державі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.