Відомий французький співак чарівно виконав українську пісню і зняв на неї відео

13 марта 2017, 19:30
Журналист портала Eurostar
0
23
Відомий французький співак чарівно виконав українську пісню і зняв на неї відео

Французький виконавець Paul Manandise (Поль Манондіз) записав пісню українською мовою "Небокрай", а також зняв на неї кліп. Відеоробота Paul вже розміщена на відеохостингу YouTube.


Французький виконавець  Paul Manandise (Поль Манондіз) записав пісню українською мовою "Небокрай", а також зняв на неї кліп. Відеоробота Paul вже розміщена на відеохостингу YouTube.

Як заявлено на офіційному сайті виконавця, Поль Манондіз — французький співак, який здобув Золотий приз Королівської Консерваторії Брюсселя.

Репертуар пісень французькою, англійською, а з недавніх пір і українською мовами.

Співак народився в Брюсселі. У 20 років Поль переїхав у Париж, де розвивав свій талант, співпрацюючи зі звукозаписними компаніями. Поступово вливаючись в місцевий шоу-бізнес, отримав перший контракт з E. M. I. , в якості композитора.

З 2015 року Поль живе в Україні, зі своєю дружиною. Як повідомляється, співак подавав заявку на участь у "Євробаченні-2017" від України з піснею "War is lonely", однак не пройшов попередній відбір.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.