Середня освіта в США – це можливо !

23 февраля 2016, 23:23
0
9

Навчатися в США можливо.

    11 грудня в інформаційному агентстві «УНІАН» відбулася прес-конференція на тему підготовки до вступу у середні школи США та Великобританії за участі директора «BN Education Group» Оксани Чмихол та представниці компанії «Nord British Education» Тетяни Девітіярової. Вони розповіли про можливості отримати повну середню освіту в США та Британії.

   Ці дві країни приймають найбільшу кількість студентів з усіх куточків світу. Але за останні два роки політика Британії дуже ускладнилася, вона фактично закривається як країна для іноземних студентів, які хочуть там навчатися і працювати. Зараз майже неможливо змінити студентський тип візи на робочий, тому ті хто наразі там навчаються не мають змоги залишитися там працювати.

    Тому сьогодні і є такий великий попит на США. Там все значно простіше. Після того як у вас закінчилася студентська віза, ви маєте змогу отримати робочу ще на два роки, щоб пройти практику в Америці. «BN Education Group»- це українсько-американська компанія, яка займається освітою українців у США. До її складу входить 41 школа.
«Перлиною нашої компанії є «
Leman Manhattan School»-школа-пансіон у центрі Нью-Йорка. Це міжнародна школа, у якій навчається близько 40 різних національностей. Загалом там навчається 650 учнів, шість з яких українці. Звичайно ми хочемо значно збільшити число українців у школі, тому запустили новий проект – стипендію до 40% за творчі здібності. Американці зацікавлені в тому, щоб приймати талановитих студентів. Також на базі школи є адвайзери, які допомагають дітям обирати майбутній університет та професію»,- розповіла директор компанії Оксана Чмихол.

    За останні два роки значно збільшилася кількість українців, які виїжджають саме до США. Станом на 2014 рік з України виїхало близько 35 тисяч студентів на навчання, а вже в 2015 році на 40% більше. Щодо повернення українців на батьківщину, то наразі повернулася майже половина студентів, тому що знайти роботу там дуже складно.  

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.