Катерина Бужинська навчає європейців українських пісень

21 августа 2014, 00:39
Владелец страницы
Журналист
1
175
Катерина Бужинська навчає європейців українських пісень
Патріотична фотосесія Заслуженої артистки України Катерини Бужинської на о. Санторіні у Греції

Хочемо розповісти про свою пригоду, яка трапилася з нами у Греції на о. Санторіні. Під час свого відпочинку зустріли там нашу землячку, співачку Катерину Бужинську.

Хочемо розповісти про свою пригоду, яка трапилася з нами у Греції на о. Санторіні. Під час свого відпочинку зустріли там нашу землячку, співачку Катерину Бужинську. Впізнати її було не важко, була одягнена в гарну сукню та вінок в українському стилі. Найбільше здивувало, що Катерина була в оточені місцевих мешканців та туристів, що фотографувалися з вродливою українкою та знімали її на айфони. 

Приємно, що не лише політики займаються українським питанням, а й звичайні люди турбуються про нас з вами. Іноземців у спілкуванні найбільше цікавила ситуація в Україні, настрій людей та, як вони можуть нам допомогти? 

А у кінці нас і Катерину чекав несподіваний приємний сюрприз, іноземці гуртом почали скандувати «Україна». Бужинська не втрималася і відповіла на таку підтримку заспівавши просто неба українських пісень, а приспіву, навіть, вчила європейців.

Не кожного разу вдається зустріти за кордоном наших публічних людей, тому ми не захотіли втрачати шанс і поспілкувалися з артисткою. Виявилося, що чоловік на ювілей подарував співачці мандрівку на острів закоханих, здійснивши давню її мрію, побувати у цьому місці з коханим. Окрім того чоловік Дмитро, який є громадянином Болгарії був у вишиванці,  зізнався, що у такий спосіб хотів здивувати та підтримати дружину в знак солідарності з її патріотичним настроєм. Ще одним подарунком від чоловіка була фотосесія в українському стилі. Розкішну сукню та віночок замовляли спеціально для фотосесії в української дизайнерки Світлани Теренчук. А от з прапором співачці не вдалося сфотографуватися, його ще до початку фотосесії випросили іноземці у подарунок та на згадку про Україну.

Найбільше нас цікавило те, що Катерина помічена у патріотичних акціях на підтримку захисників, а чомусь живе за кордоном? Співачка запевнила нас, що була, є і буде завжди українкою. Зараз окрім своєї творчої роботи, займається українською пропагандою у Європі та допомагає чоловікові у бізнесі і постійно приїздять до України з допомогою. Незабаром планує повернутися додому з черговою допомогою та відсвяткувати свій ювілей у колі родини у Криму, який по праву вважає Україною!

На одному із сайтів прочитали, що напис на святковому торті зроблено російською мовою, то напевно, помилка кондитерів готелю, який і презентував співачці подарунок. Мабуть, ще не розрізняють у Європі українську та російську мови.

Хочемо привітати нашу талановиту українку зі святом і побажати їй усього найкращого. Катерино, дякуємо Вам за урок патріотизму, який продемонстрували нам за кордоном і показали, що таке справжні українці. Нехай знають Наших!

 

Світлана та Максим Якіменко

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.