На Кубі не оцінили пісенної дипломатії ТНМК

28 марта 2014, 15:47
журналіст
1
43

Попри відзнятий музиками кліп "Фідель" Куба підтримала російську окупацію Криму

Про це засвідчують результати голосування на Генасамблеї ООН. Куба разом з Росією, Вірменією, Білоруссю, Болівією, КНДР, Нікарагуа, Суданом, Сирією, Зімбабве та Венесуелою проголосували проти резолюції ООН щодо визнання непорушності територіальної цілісності України. За висловились 100 країн при 58 тих, що утримались, на чолі з Китаєм.

"Поки Фідель живий, я малий" - співають українські музики. Як бачимо, поки старий комуністичний пердун Фідель живий, Куба залишатиметься диктатурою і дружитиме з такими самими режимами проти України.

Викладені мною критичні закиди у дописі "Тема Фіделя не розкрита. Головним героєм знятого на Кубі кліпу ТНМК став Ф. Кастро" Фоззі назвав дебілізмом. Може й так, але як і ким зараз виглядає він із Фаготом на тлі кубинського прапору?

 

А може на острові "свободи" пдітримали росію тому, що російські виконавці знімають там кліпи набагато частіше, ніж українські? куба і рф - дві тоталітарні країни: що путін, що кастро (старший чи молодший - різниці немає). Відтак і зв'язки тісніші, міцніші. А от якого дідька туди поперлися співати про фіделя українські "танки"? Ну, тепер мають...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.