Проект DOGMA Ярослава Деркача

21 марта 2014, 20:52
0
17

З 28 березня по 17 травня в галереї сучасного мистецтва «ЦЕХ» відбудеться виставка луганського художника Ярослава Деркача DOGMA. В рамках проекту буде представлено 4 металевих арт-об'єкти.

Ярослав, як справжній філолог, розглядає мову і алфавіт з художньої точки зору. В кожній металевій скульптурі будуть зашифровані слова-символи. Митець стверджує, що проект DOGMA «про речі важливі й цінні у будь-яких умовах та обставинах. Про жадобу ВЛАДИ й СЕКСУ, яка закладена в підсвідомості».

Коментуючи свій вибір матеріалу він апелює до філософії Григорія Сковороди, який говорив про те, що «Господь зробив важке непотрібним, а непотрібне - важким». Метал наче додає повідомленню міцності й ваги, підтверджує його.

Назва проекту не випадкова. «Догма - це фундамент. Вона не потребує інтерпретацій чи концептуальних підходів, оскільки сама за межами будь-якого дискурсу. Це проста істина, яка рятує від питань і протиріч».

 

Ярослав Деркач – народився у 1977 році в Луганську. Навчався в Луганському національному університеті ім. Тараса Шевченка на кафедрі української філології. З 1995 року почав займатись «арт-диверсіями»: стріт-артом, організовував вуличні виставки та хепенінги.

 

 

 

 

 

 

 

Адреса:
вул. Фрунзе, 69

ст. м. Тараса Шевченка

 

Контактна інформація:

044 591 13 69

095 245 78 81

zeh.gallery@gmail.com

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.