Центр реінтеграції для засуджених жінок «Дім на півдороги», Харківська область,

14 липня 2015, 22:08
Власник сторінки
0
69

Що таке програма реінтеграції, за якою працює соціальна установа «Дім на півдороги»?

Цікавий заклад. Приймають до себе жінок від 18 років, які відбули покарання у вигляді позбавлення волі та мають проблеми з налагодженням соціальних зв’язків, але не приймають жінок які мають відкриту форму туберкульозу, залежність від алкоголю чи наркотичних речовин. Заклад працює на основі триступеневої програми реінтеграції. 

Що таке програма реінтеграції, за якою працює соціальна установа «Дім на півдороги»?

 «Триступенева всестороння програма реінтеграції в суспільство громадян, які перебувають на випробувальному терміні та звільнені з місць позбавлення волі» включає в себе три етапи та має такі завдання:

·         створити умови, які сприяють ефективному формуванню особистісних якостей учасників Програми, зміцненню та відновленню їх соціально-корисних зв’язків;

·         допомогти у вирішенні медичних, психологічних та соціальних проблем, пов’язаних з алко- та наркозалежністю, ВІЛ-інфекцією;

·         сприяти в отриманні/відновленні учасниками Програми правових документів (паспорту, ідентифікаційного коду тощо);

·         залучити учасників Програми до суспільно-корисної праці та сприяти у працевлаштуванні.

Якщо простіше – це програма, яка допомагає відновити себе в суспільстві, навчає думати по-іншому, наші співробітники багато працюють аби жінка, вийшовши після програми, не потрапила до в’язниці знову. 85% жінок так більше і не потрапили до в’язниці, вони працюють та повернулися до рідних або створили свої родини.

"Дім на півдороги" є структурним підрозділом Всеукраїнської благодійної організації  "КОНВІКТУС УКРАЇНА», котра в основному займається профілактикою соціально небезпечних хвороб серед груп найбільшого ризику.

Якщо Ви чи Ваші рідні потрапили до в'язниці, мають потреби, які самостійно задовольнити неможливо - відвідайте "Дім на півдороги", використайте свій шанс розпочати нове життя.

www.halfwayhouse.org.ua

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.