Україна стає годівницею російських біатлоністів-невдах. Навіщо?
Синдром малороса, або Чому другосортні росіяни, щойно прийнявши наше громадянство, отримують більше, ніж ті місцеві біатлоністи, котрі входять до світової еліти
Спорт - 9 лютого 2013, 12:43
Журналіст, сценарист документального кіно, спеціаліст з міжнародної адвокації
Під час пожежі викинуто з Гостинного всіх активістів. Триває слідство. Навряд чи їм вдасться прорватися назад. Таким чином проблема з активістами може бути вирішена на користь забудовника.
Киев - 9 лютого 2013, 09:49
Необхідно створити тимчасову слідчу комісію щодо порушення Президентом Закону України «Про Кабінет міністрів України».
Украина - 9 лютого 2013, 04:00
Ситуація в Україні надто запущена. А отже йти від тріумфу до тріумфу не вдасться.
Украина - 8 лютого 2013, 22:08
голова Центру досліджень політичних цінностей
відповідь ( по їхньому-"отвєтка") влади на тиск опозиціонерів проти кнопкодавства
Парламентские выборы 2012 - 8 лютого 2013, 20:33
Нема справедливості у програмі "Справедливість" Анни Безулик.
Украина - 8 лютого 2013, 19:24
Цементный мяч, желтый дом...
А вы не задумывались, зачем в наш парламент подают такое количество шлаковых законопроектов? Вот именно тех, о которых потом в народе говорят: «у нас что, других проблем нет?».
Украина - 8 лютого 2013, 17:06
Сьогодні взяв участь у сесії Київради, де закликав Попова спалити партквиток Партії регіонів на Хрещатику.
Украина - 8 лютого 2013, 15:14
Ми не маємо права забувати Маланюка
Стилет і стилос...
Украина - 8 лютого 2013, 14:26
Виявляється в Україні вже кілька років існує розгалужена мережа соціально-відповідального бізнесу (СВБ). Але чому тоді українці залишаються одними з найбідніших у Європі?
8 лютого 2013, 14:13