Тренди креативної комунікації у 2023 році

08 лютого 2023, 21:53
Власник сторінки
експертка з комунікацій
0
2015
Тренди креативної комунікації у 2023 році

Міжнародна платформа Depositphotos випустила щорічний прогноз, в якому разом з міжнародними експертами дослідила стилі, теми та ідеї, які впливатимуть на креативну комунікацію з суспільством.


Виділяю Топ-3 головних тенденцій:

Індустрія wellness
Останнім часом сфера оздоровлення зазнала неймовірної трансформації: багато брендів представили calmtainment й цифрові проєкти для догляду за собою.
Щоб налагодити зв’язок з аудиторією у 2023 році, компанії можуть доповнити свою маркетингову діяльність використанням динамічної, абстрактної та тривимірної моушн-графіки з тематичними звуками й ароматами, що виведе ментальні практики на новий рівень, а також допоможе прискорити позитивні зміни як для споживачів, так і для брендів.

Екологічні ініціативи
Бренди та автори контенту можуть зосередитися на екологічних ініціативах і тих, що орієнтовані на відновлення дикої природи. Очікується, що вони почнуть активно використовувати природні кольори, а також естетику походів і кемпінгу. 
У Depositphotos вважають, що цьому передували наступні фактори:
скасування обмежень на подорожі, що були викликані пандемією коронавірусу;
зміна глобального світогляду у людей;
боротьба з кліматичною кризою.

Зміна віку
У 2023 році компанії продовжать розширювати цільові аудиторії. На думку аналітиків, пріоритетною темою стане старіння населення, адже «до 2030 року кожній шостій людині буде 60 років або більше».
Такий тренд зберігається й сьогодні. Про це свідчить щонайменше те, що увага соцмереж все частіше прикута до старших знаменитостей, лідерів думок і контент-креаторів, які складають гідну конкуренцію молодому поколінню.

Також деякі фахівці вважають, що аніме отримає другий шанс на популярність. Крім натхнення для дизайну, японська анімація може допомогти контент-креаторам у розвитку їхніх творчих навичок у 2023 році.
Але мені здається, що у всіх цих трендах креативної комунікації забули про головне - штучний інтелект.
Побачимо…
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: креатив,тренд,комунікації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.