«Меценат та волонтер» з Лазурного узбережжя

10 липня 2022, 13:59
Власник сторінки
0
1167
«Меценат та волонтер» з Лазурного узбережжя

В умовах російської військової агресії в нашій державі більшість українських підприємців надають волонтерську допомогу військовим та постраждалому населенню.


До списку благодійників намагається увійти славнозвісний український олігарх, народний депутат України від забороненої проросійської партії ОП-ЗЖ, бізнес-партнер Медведчука Вадим Столар, який з лютого перебуває за кордоном та з Лазурного узбережжя Франції активно піариться на наданні гуманітарної допомоги.

Благодійні суми, які анонсують його піарники у підконтрольних Столару та проплачених ЗМІ можливо заслуговували на «повагу», якщо б вони не були ними штучно завищені.

Виникають питання:

1. Скільки ще часу народний депутат України Столар буде переховуватися за кордоном, у той час коли триває війна в Україні?

2. Чому він як народний депутат не виконує свої обов’язки, у той час коли росіяни вбивають українців, завдяки яким він став народним обранцем?

3. Чому Столар не захищає інтереси українського народу в парламенті, нагадуючи про своє існування жалюгідними подачками?

4. Чи можна вважати «благодійницькі» дії Столара спробами відбілити свою проросійську політичну репутацію?

Турбує моральний та політичний аспект поставлених питань. 

Чекаємо на відповідь!!!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.