В 2021 досі дивує замилине відношення окупаційної влади

24 августа 2021, 17:08
Владелец страницы
0
29

м. Краснодон луганської області до культу «русского мира». Місцеві населення і так вже давно зрозуміли, що бідність, тотальні обмеження та репресії - це явно не шлях для кращого майбутнього.

В 2021 досі дивує замилине відношення окупаційної влади м. Краснодон луганської області до культу «русского мира». Місцеві населення і так вже давно зрозуміли, що бідність, тотальні обмеження та репресії - це явно не шлях для кращого майбутнього. І єдиний шлях, який принесе спокій та розвиток - це повернення до України.
Коли я бачу такі фото з українською символікою, то розумію, що в найближчому часі, як тільки звільниться ця територія від загарбників, то місцеве населення зможе вільно себе почувати. І кожен місцевий стане по-справжньому вільним і щасливим!
З Днем Незалежності України, побратими!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Новости,майбутнє,ЛНР новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.