А прокурори хто?

8 декабря 2020, 11:46
Владелец страницы
0
301
А прокурори хто?

Як і у більшості, діяльність так називаємого «авторитета» з донецьким корінням кришується правоохоронцями в особі керівника Генічеської місцевої прокуратури Первака та його заступника Гальченка.

На території Генічеського району та Херсонської області  досить добре відомі факти  рейдерських захоплень Генічеського ринку, він же «Нова кооперація», ПСП «Новогригорівське», «Ревхвиля», «Волна», «Дніпро» Анастасовим Віктором,   більш відомим як Стас Макєєвський.  Як і у більшості, діяльність так називаємого «авторитета» з донецьким корінням кришується правоохоронцями  в особі керівника Генічеської місцевої прокуратури  Первака та його заступника Гальченка. В обмін на «закриті очі» 05.10.2018 посадовці на підставних осіб (дружину та мати) «купили»  декілька будиночків на  базі відпочинку «Текстильник», що в Генічеській Гірці у дружини нині покійного  Неджата Куртаметова - «довіреного» Стаса Макєєвського.

Чи було це дійсно купівля-продаж, дуже сумнівно, мабуть це більш схоже на подарунок, який завуалювали під нотаріальну угоду за якусь символічну ціну. Ось і виникає дещо риторичне та перефразовано питання, «а прокурори хто?».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.