Тенденції посилення російської пропаганди та її наслідки

2 ноября 2020, 17:08
Владелец страницы
0
29

Мало хто вірив, що в умовах ХХІ століття, періоду стабільності в Європі та 25 років існування незалежної української держави, Росія наважиться на відкриту і підступну воєнну агресію проти України.

Інформаційну війну проти України Російська Федерація розпочала значно раніше від нинішньої гібридної війни. Російські телевізійні канали, кінофільми, серіали заполонили інформаційний простір України від початку 90-х років. Росія й далі провадить проти України широкомасштабну інформаційну війну. Перекручені новини, неправдива інформація, зрежисовані постановки, які транслюють російські ЗМІ - все це набуває катастрофічних розмірів.

Про неприховану кремлівську пропаганду вже давно відкрито говорять керівники Європейських країн. Однак протидія російській інформаційній експансії є проблемним питанням сьогодення, яке потребує жорсткої світової реакції по відношенню до Російської Федерації.   

Нажаль, ні відповідна заборона російського інформаційного продукту, а ні позбавлення російських журналістів акредитації не зупинили процес т.зв. інформаційних пропагандистських «вкидів» та нав’язування ідеї «старшого брата». 

Сьогодні продовжує існувати очевидна загроза російського втручання як в інформаційне поле України так і цивілізованих країн Європи. Поширення російськими ботами завідомо спотвореної інформації, професійно підготовленої в кремлівських застінках,  здатне провокувати негативні процеси в середині країн зацікавлення, що і призводить до виникнення внутрішньодержавних конфліктів, від яких так відсторонюється Москва.

         Своєю гібридною війною Росія значно поглибила кризу ЄС та наростання дезінтеграційних тенденцій в середині спільноти. Інформаційні кампанії зі стимуляції сирійських біженців в Європу, поширення  антиамериканських та євроскептичних настроїв серед членів ЄС – все це можна вважати реальними невійськовими перемогами Росії над Заходом.

Поширювана Кремлем пропаганда та дезінформація з політичними та військовими цілями, спрямовані на внутрішню (російську) та зовнішню (українську та західну) аудиторію. При цьому вектор пропаганди завжди націлений на захист інтересів світового агресора.  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Украина-Россия,Європейський Союз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.