Початок будівництва Сиваської ВЕС мешканці сприйняли позитивно, але...

06 жовтня 2020, 15:15
Власник сторінки
0
451
Початок будівництва Сиваської ВЕС мешканці  сприйняли позитивно, але...

Початок будівництва Сиваської ВЕС мешканці Чаплинського району сприйняли як щось велике та прогресивне, але з часом ейфорія від «зеленої енергетики» минула, залишились лише негативні наслідки.

Вже котрий рік поспіль будівельники «Сивашенергопрому» (та їх підрядники - «PowerChina», «Holleman», РБУ-1 та інші) під брендом «зеленої енергетики», посилаючись на міжнародні договори/інвестиції ведуть себе як справжнісінькі колонізатори-завойовники епохи великих географічних відкриттів. Добробут та взагалі життя місцевого населення їх не обходить.

За отриманою інсайдерською інформацією для проходження колон спецтранспорту із представниками влади навіть не погоджено жоден маршрут! Горе-забудовники, прикриваючись проблисковими маячками, продовжують руйнувати шляхи, дамби та мости, які належать державі та просто не розраховані на важковагових «мастодонтів»!

На сьогодні,через потрощений асфальт,вже відбулося кілька ДТП на вказаних ділянках доріг. Потрапляючи у «кратери», перекидаються та вилітають у кювет навіть вантажівки! Поки-що на щастя без жертв... Поки-що!!!


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.