В ОБСЄ стверджують, що РФ продовжує підживлювати конфлікт на Донбасі

26 мая 2020, 15:46
Владелец страницы
0
40
В ОБСЄ стверджують, що РФ продовжує підживлювати конфлікт на Донбасі

Росія продовжує підживлювати конфлікт

Попри те, що Москва і досі заперечує свою роль у розпочатому нею конфлікті на Донбасі, з кожним роком з`являється все більше джерел з підтвердженням присутності російських військ на окупованій нею території України, а сама РФ продовжує й надалі підживлювати цей конфлікт.

Про це під час свого виступу в онлайн-засіданні Постійної ради ОБСЄ повідомив глава місії США при ОБСЄ Джеймс Гілмор, передає .

"Незважаючи на те, як часто Москва заперечує свою роль, присутність підготовлених Росією сил, які використовують надану техніку на Донбасі, неодноразово підтверджували засоби масової інформації та неурядові організації", - зазначив він.

Глава місії США наголосив, що саме Росія причетна до початку конфлікту на Донбасі, підживлюючи його озброєнням та військовими кадрами, яких переправляє через непідконтрольні українській стороні ділянки  

Посол у своїй заяві  також нагадав, що керовані Росією сили на сході України продовжують перешкоджати пересуванню патрулів СММ ОБСЄ і ставити під загрозу їх життя.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Украина-Россия,Росія,ОБСЕ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.