Європа проти "російської присутності" через агресивність політики РФ

22 мая 2020, 15:44
Владелец страницы
0
15
Європа проти  російської присутності  через агресивність політики РФ

Демонтаж російських символів тоталітарної епохи в Болгарії може стати причиною дипломатичного конфлікту

Посольство Російської Федерації в Болгарії висловило протест проти ініціативи про демонтаж пам'ятника радянським визволителям Болгарії в Лозенецькому районі Софії.

Посол РФ в Болгарії Анатолій Макаров у своєму зверненні зазначив, що демонтаж пам'ятника загиблим радянським солдатам може бути витлумачений як спроба реабілітації нацизму і відродження фашистської ідеології.

В свою чергу, глава Лозенецького району Константин Павлов заявив, що Софію необхідно очистити від символів тоталітарної епохи і висловив намір також демонтувати скульптурну композицію «Міст дружби» в Лозенецькому районі.

Він також повідомив, що переслав звернення російського дипломата міністру закордонних справ Болгарії Катерині Захарієвію і чекає її реакції на заяву Макарова.

Звільнення від подібних символів тоталітарної епохи відбулося також в столиці Чехії, де демонтували пам'ятник радянському маршалу Івану Конєву, встановлений в 1980 році. Рішення про демонтаж було прийнято в минулому році радою міського району Прага-6, на території якого був встановлений  ​​пам’ятник.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Росія,Європа,памятники истории
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.