Зеленський: формула Штайнмайэра-проведення виборів за українським законодавством

2 октября 2019, 17:36
Владелец страницы
0
10
Зеленський: формула Штайнмайэра-проведення виборів за українським законодавством

Місцеві вибори на окупованій території Донбасу мають відбутися відповідно до українського законодавства.


Про це заявив Президент України Володимир Зеленський.

Він зауважив, що до проведення цих виборів потрібно вирішити низку складних питань: спочатку питання визволення заручників, потім - розведення військ у Золотому та Петрівському, а після цього - по всій 400-кілометровій лінії зіткнення.

"Тільки після цього ми можемо говорити про формат виборів на окупованих територіях. Якщо ми хочемо з вами вважати – а я думаю, що кожен українець вважає, що Донбас це Україна, - то місцеві вибори там повинні бути, але повинні бути за українським законодавством. Всі інші деталі і терміни я не можу з вами зараз обговорювати", - резюмував глава держави.

При цьому Зеленський нагадав, що закон про так званий особливий статус Донбасу діє до 31 грудня поточного року.

"Буде новий закон. У цьому новому законі не буде перейдено жодної червоної лінії. Саме тому не буде ніякої капітуляції", - пояснив Зеленський.
Також він наголосив, що до проведення виборів контроль над кордоном має бути в України. 

"Ми зовсім не говоримо про структуру цих виборів. Але ми розуміємо, якщо ми хочемо, щоб вибори пройшли згідно законодавства України, то ми розуміємо, що не може бути ані кулеметів, кордон повинен бути наш", - додав президент. 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.