Т.в.о Голови СБУ звертається до Президента України щодо скликання позачергового

8 июля 2019, 15:24
Владелец страницы
0
39
Т.в.о Голови СБУ звертається до Президента України щодо скликання позачергового

Т.в.о Голови СБУ Іван Баканов ініціює перед Президентом України, головою РНБОУ невідкладне скликання позачергового засідання РНБО України.


«Вважаю абсолютно неприйнятним організацію телеканалом «NewsOne» «телемосту» з головним пропагандистським каналом країни-агресора, який перебуває під санкціями», – наголосив т.в.о. Голови СБУ Іван Баканов. «СБУ направило до керівників медіахолдингу «Новини» (телеканали «112 Україна», «NewsOne» та «ZIK») повідомлення про відповідальність за проведення  спільних заходів з телеканалом «Росія» та іншими мовниками держави-агресора, які знаходяться під санкціями РНБОУ», - повідомив Баканов. 

Водночас на засіданні РНБОУ пропонується  відповідно до Постанови Верховної Ради України від 04.10.2018 № 2589-VIII (ініційовано СБ України в жовтні 2018 року) прийняти рішення про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб, які здійснюють мовлення під логотипами «112 Україна» і«NewsOne» та ввести їх в дію відповідним Указом Президента України. Також т.в.о Голови СБУ звернувся  до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо можливості попередження вказаних суб’єктів інформаційної діяльності про неприпустимість порушення ліцензійних вимог та чинного законодавства (співпраця з юридичними особами РФ, які перебувають у санаційному списку РНБО), що може стати підставою для застосування відносно них штрафних санкцій. 

Довідково: 07 липня 2019 року керівник російських державних телерадіоорганізацій ВДТРК та МІА «Россия сегодня» Д.Кисельов анонсував проведення 12.07.2019  в ефірах російського телеканалу «Росія» і українського каналу «NewsOne» телемарафону «Надо поговорить. Им», що набуло широкого суспільного резонансу. Нагадаємо, що за сприяння СБУ та громадських активістів телеканали «NewsOne» та «112 Україна» включені у санкційний список Постановою Верховної Ради України від 04.10.2018 №2589-VIII. 

Вважаємо, що Рада Національної безпеки та оборони України на позачерговому засіданні, відповідно до згаданої Постанови Верховної Ради, має прийняти рішення про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб, які здійснюють мовлення під логотипами «112 Україна» та «NewsOne», та ввести їх в дію відповідним Указом Президента України. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.