Реформа освіти та інклюзивна освіта – розвиток майбутнього

7 июня 2019, 09:54
Владелец страницы
0
200
Реформа освіти та інклюзивна освіта – розвиток майбутнього

За півтора роки реалізації проекту реформування інклюзивної освіти в області вдвічі збільшилася кількість інклюзивних навчальних закладів.

Кількість учнів з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в класах з інклюзивною формою навчання, зросла втричі в Херсонській області за півтора роки.

Наразі на Херсонщині функціонує 101 інклюзивна школа, в якій навчається 444 дитини з особливими освітніми потребами.

Під час нещодавньої поїздки Перша Марини Порошенко до Херсонщини, вона зустрілася з вчителями та вихованцями Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, яка забезпечує соціальну реабілітацію 104 дітей з порушеннями слуху та взяла участь у відкритті сучасного спортивного майданчика для дітей з порушеннями слуху.

У Херсонській державній морській академії Марина Порошенко ознайомилася з лабораторною і тренажерною базою та поспілкувалася з курсантами, які підтримали всеукраїнський студентський рух щодо негайного звільнення українських військовополонених моряків, які незаконно утримуються в російських тюрмах.

Також вона відвідала Дар’ївську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яка є структурним підрозділом Центру первинної медико-санітарної допомоги. В амбулаторії надається медична допомога за чотирма спеціальностям: терапія, педіатрія, сімейна медицина та акушерство і гінекологія. Її отримують 14 тисяч жителів району, які проживають у 13 населених пунктах.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.