Марш потвор

7 марта 2019, 15:46
0
56
Марш потвор

Одного разу в супермаркеті до мене підвалила потвора - неохайне, запущене створіння нахабно запитало: - Что ви будєтє дєлать послє 31 марта! Кстаті вам прівєт от Шарія!


Довелося відповісти просто і щиро:- Після 31 березня ми будемо ловити по вулицях всіх покидьків, що перешкоджають становленню демократії у країні ....І передайте вашим шаріям, що їхнє прізвище по грамотному звучить -Шарий, це польською мовою -Сірий! А звичка українців називати дворових песиків Шаріками, насправді - русифікована форма польського типового назвиська песиків Шарий, що українською типово зветься Сірко, так само як Шарий спотворений міською русифікацією за Кропивницьким у Серко ....Серко, оно же Шарий - спотворення, котре покликане окарикатурити українську мову, тож не спроста українську дійсність карикатурять як не бузини , то серки....Текст із Депа саме про серків, не плутати із плавленими сирками...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.