Нова революційна підошва Durilium Airglide від Tefal

20 апреля 2018, 16:05
Владелец страницы
0
28
Нова революційна підошва Durilium Airglide від Tefal

Прасування – щоденна необхідність в будь-якому домі. Кожного дня, прасуючи, ми прагнемо досягнути найкращого результату. Речі мають бути випрасувані не тільки бездоганно, але й, бажано, швидко і легко

Згідно всіх досліджень і опитувань, перше, на що звертають увагу, купуючи праску – це її підошва – кожен користувач очікує від підошви якнайкращого ковзання. Це основна характеристика оцінки, адже легкість і якість ковзання прямо пропорційні ефективності прасування. Краще ковзає – краще прасує.

Отже, з метою максимально полегшити ковзання праски, Tefal винаходить підошву Durilium Airglide, що має на 33% відсотки вищий коефіцієнт ковзання ніж підошви минулого покоління. Durilium Airglide від Tefal – це технологічний вибір. Завдяки тому, що матеріалом було обрано не кераміку, а саме емалеве покриття металевої основи, ці підошви не просто краще ковзають, але й мають низку інших переваг. Емалева підошва за деякими характеристиками нагадує скло, але набагато міцніше. Тобто ці підошви не всотують запахів та ароматів, а також захищені від бактерій, плям та утворення плісняви.

Анти-бактеріальні, стійкі до перепадів температури та атмосферних змін, не піддаються дії кислот та інших корозійних речовин, легко очищуються і, звісно, якнайкраще ковзають. Всі ці фактори роблять підошви Durilium Airglide від Tefal справжньою революцією у сфері прасування. Також важливо зазначити, що для кращого контролю технічних характеристик, всі підошви Durilium Airglide виготовляються і встановлюються на заводі у Франції.

Підошви Durilium Airglide – ще один доказ того, що компанія Tefal постійно покращує свою продукцію, і може внести суттєві якісні зміни навіть у такий простий та зрозумілий прилад, як праска.Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Технологии,инновации,техника,бытовая техника
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.