Постпред США при ООН про операцію альянсу у Сирії

14 квітня 2018, 10:32
Власник сторінки
0
40
Постпред США при ООН про операцію альянсу у Сирії
Сергій Кизилов

Нещодавно постпред США при совбезі ООН заявляла що Трамп вирішує долю операції по Сирії на момент 13 квітня

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп, ще не ухвалив рішення стосовно можливих дій у Сирії після застосування хімічної атаки у Думі. Про це сказала на екстреному засіданні Радбезу ООН постійний представник США в ООН Ніккі Гейлі, повідомляє УНН.

. Чи не має у цьому зв’язку, вирішувати Вам.

Ніккі Гейлі додала також це:

«Наш президент, ще не ухвалив рішення про можливі дії в Сирії. Але якщо США і наші союзники приймуть рішення діяти в Сирії, це буде зроблено на захист принципу, з яким всі ми згодні, на захист фундаментальних міжнародних норм, які йдуть на благо всіх народів. Давайте заявимо чітко і ясно – застосування Асадом отруйного газу проти народу Думи були не першим, не другим, не третім, і навіть не четвертим. За оцінками США – Асад застосував хімзброю в Сирії як мінімум 50 разів, за загальними оцінками більше 200 разів була застосована хімічна зброя. Близько 100 чоловік загинули в результаті цього застосування у квітні. Хлор застосовувався режимом, можливо один раз, можливо навіть тричі в тому ж районі», — наголосила вона.
При цьому Ніккі Гейлі підкреслила, що Росія одна згодилася бути гарантом вивезення всієї хімзброї з Сирії.
«Якщо б Росія виконувала зобов’язання, не було б більше хімзброї у Сирії, і ми б сьогодні не зібралися тут», — зазначила постпред США на совбезі ООН.
Вона наголосила, що Росія не зупинялася ні перед чим, захищаючи численні випадки застосування сирійським режимом хімічної зброї.
«Одна Росія убила спільний механізм розслідування, який дозволяв світу зробити так, щоб відповідальність за застосування хімзброї у Сирії наступила. Росія одна застосувала шість разів вето для того, щоб завадити засудити застосування Асадом хімзброї. Росія одна застосовувала своє вето 6 разів для того, щоб захистити режим Асада», — підкреслила Ніккі Гейлі.
Також Ніккі Гейлі додала:

«Ось послужний список односторонньої поведінки Росії, який призвів до порушення всіх міжнародних стандартів, які забороняють застосування хімічної зброї», — резюмувала вона.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.