Північна Корея зірве ОІ-2018 атакою на цивільних?

04 грудня 2017, 11:08
Власник сторінки
0
47
Північна Корея зірве ОІ-2018 атакою на цивільних?

Згідно зі звітом Unity Resources Group основною загрозою проведення зимових ОІ-2018 в Пхенчхані є потенційні дії Північної Кореї.

Згідно зі звітом Unity Resources Group - приватної компанії, що надає послуги в області консультування з питань безпеки - основною загрозою проведення зимових ОІ-2018 в Пхенчхані є потенційні дії Північної Кореї. https://www.unityresourcesgroup.com На думку аналітиків, Кім Чен Ин спробує зірвати Ігри атакою на цивільних осіб з числа представників команд. Найбільшому ризику піддаються команди США і їх союзників.
 
https://i.imgur.com/ZqCBPQi.jpg
Окрему увагу в звіті приділяється зростаючiй напруженості у відносинах між США і КНДР. Нетактовний підхід Дональда Трампа, який погрожував "повністю знищити Північну Корею", плани Пентагону по вторгненню в КНДР і знищенню її ядерних об'єктів, проведення США військово-морських і військово-повітряних навчань і тренувань по захисту персоналу посольства поряд з евакуацією членів сімей дипломатичних працівників - все це лише провокує агресивну реакцію з боку Пхеньяну, який заявив, що Корейський півострів знаходиться "на межі вибуху".
   
https://i.imgur.com/QmOFkz9.jpg
Фахівці Unity Resources Group відзначають, що хоча тероризм і є глобальною проблемою, ризики для відвідувачів ОІ-2018 відносно невеликі. Здійснити теракт із застосуванням вибухових речовин практично нереально, однак потрапити під вантажівку, особливо по шляху проходження до стадіону, ви можете з великою часткою ймовірності.

https://i.imgur.com/Toju3vM.jpg
В цілому, поїздка в Пхенчхан в лютому майбутнього року як для спортсменів, так і для вболівальників може бути пов'язана з серйозною небезпекою для життя. Люди, які купують квитки на Олімпіаду, планують поїздки на свій страх і ризик - в обстановці, що складається ніхто не в змозі гарантувати їм повну безпеку.

Первоисточник. https://www.playbuzz.com/chrishicks10/could-north-korea-disrupt-2018-winter-olympics-by-attacking-civilians  

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.