Інноваційна неділя в Осло 2016 \\ Oslo Innovation Week 2016

25 октября 2016, 13:03
0
16

На відкритті «Oslo Innovation Week 2016» були почесними гостями Його Королівська Високість кронпринц Хокон і кронпринцеса Метте-Маріт.

На сам перед це говорить про готовність держави в цілому до інноваційних технологій, про бажання розвиватися та йти у перед.

Girl Tech Fest

Неймовірний захід направлений на навчання дівчат (жінок) для того щоб вони мали однакові права та можливості по життю. Дівчата були зацікавлені та посміхалися весь час. Вони могли працювати за комп’ютерами, займатися ліпленням та слухати про інноваційні технології. 

Організаторами «Осло інноваційний тиждень» є місто Осло та Innovation Norway. Була проведена грандіозна робота по створенню платформи для цього заходу. DNB NXT 2016 - став місцем зустрічі впливових інвесторів, венчурних компаній і перспективних компаній що розвиваються.

Були представленні радикальні інновації. 

Більше ста стартаперів змогли представити свої ідеї перед інвесторами, глобальними компаніями. Був вибраний переможець, який отримав 300 000 Крон для втілення своєї ідеї – «Home Control».

 

Автор Шашоріна Наталія

#oiw2016 #powercouples 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.