«ЛНРівці» зібралися на антиукраїнську акцію у Відень

22 травня 2016, 09:58
Власник сторінки
1
232

Представники ЛНР-ДНР виїжджають за кордон за українськими паспортами, а не паспортами самопроголошених "республік".

Співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов вимагає від голови Служби безпеки України Василя Грицака, міністра закордонних справ Павла Клімкіна скасувати дію закордонних паспортів членів делегації"Федерації профспілок" самопроголошеної ЛНР і не допустити проведення антиукраїнської акції у Відні.

У заяві співголови ГІ " Права справа" йдеться про таке:

"З 1 по 3 червня 2016 року у Відні пройде чергове засідання секретаріату європейського регіонального офісу Всесвітньої Федерації профспілок (ВФП).

ВФП — це міжнародне об'єднання профспілок, від якого свого часу відкололися Британський конгрес тред-юніонів, Конгрес виробничих профспілок США та інші профцентри, які створили Міжнародну конфедерацію вільних профспілок. ВФП була створена на 1-й установчій конференції в Парижі 3 жовтня 1945 року. Перебувала під впливом Радянського Союзу, і зараз до неї входять профспілки майже всіх країн колишнього соцтабору та країн пост-СРСР. Орієнтована ВФП на комуністичну ідеологію. Нинішнє керівництво ВФП очолює Георгіс Маврікос з грецького профоб'єднання ПАМЕ і Компартії Греції; в 2006 році штаб-квартира організації була перенесена з Праги до Афін.

У засіданні секретаріату європейського регіонального офісу Всесвітньої Федерації профспілок візьме участь так звана Федерація профспілок самопроголошеної "ЛНР". Запрошення на цю зустріч ФП "ЛНР" отримала під час візиту в тимчасово окупований Луганськ представника Федерації профспілок Австрії Олівера Йонішкайта.

Делегацію "Федерації профспілок" ЛНР буде очолювати голова ФП ЛНР Олег Акімов. Окрім Акімова, участь у засіданні європейського регіонального офісу ВФП візьме представник делегації "профспілок" ЛНР Андрій Кочетов.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права справа", на 3 червня у Відні заплановано проведення акції "на підтримку трудящих ЛНР". Акція буде носити антиукраїнський характер. За задумом організаторів, під час проведення мітингу планується "розкрити злочинні фашистські дії режиму України".

Раніше представники ЛНР брали участь у XII Всесвітньому конгресі профспілок держслужбовців і працівників суміжних галузей, який проходив 13-14 лютого 2015 року в столиці Непалу Катманду. 1-2 червня 2015 року взяли участь у роботі міжнародної конференції профспілок в Брюсселі (Бельгія). 17 вересня 2015 року делегація "Федерації профспілок" ЛНР брала участь у роботі так званої міжнародної конференції солідарності з сирійським народом в столиці Сирії Дамаску.

Звертаю Вашу увагу на відсутність реакції з боку Міністерства закордонних справ України, яке жодним чином не реагує на міжнародні контакти представників самопроголошеної ЛНР. Представники терористичних організацій ЛНР-ДНР в'їжджають за українськими паспортами, а не паспортами самопроголошених "республік". У той же час під тиском російських спеціальних служб була спроба заборонити в'їзд на територію Республіки Білорусь учаснику мінських переговорів першому віце-спікеру ВР України Ірині Геращенко.

З метою недопущення проведення антиукраїнської акції у Відні вимагаю скасувати дію закордонних паспортів членів офіційної делегації так званої "Федерації профспілок" ЛНР громадян України Акімова та Кочетова.

З метою недопущення проведення 3 червня у Відні мітингу, який буде носити виключно антиукраїнський характер, вимагаю викликати в МЗС України посла Австрії в Україні і проінформувати його про плани учасників конференції".

Прес-служба ГІ "Права справа"


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.