Помер видатний письменник Умберто Еко

20 февраля 2016, 15:01
0
24
Помер видатний письменник Умберто Еко

Скінчався видатний італійський публіцист та письменник Умберто Еко. Трапилось це на 84 році життя.

Скінчався видатний італійський публіцист та письменник Умберто Еко. Трапилось це на 84 році життя.

До останнього моменту письменник продовжував творити, остання його книга побачила світ у 2015 році. Найвидатніші твори, які прославили прозаїка на увесь світ — це «Ім’я рози» та «Маятник Фуко».

Умберто Еко  був не тільки письменником, але і видатним науковцем. Написав кілька праць із семіотики та літературознавства, був фахівцем із середньовіччя та сучасної масової культури. Займався видавництвом публіцистичних творів  і навіть дитячих книжок.

Народився письменник в Італії у 1932 році, закінчив Туринський університет. Довгий час працював журналістом, був редактором в одному із Міланських видавництв. З початку 60-х років став займатись літературою та науковою діяльністю. Талановита та цікава людина, він передав свої знання і хист у своїх геніальних творах.

http://pohnews.org/kultura.html?new_id=8875

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.